• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do ~700zł
#1
  • jakie obecnie używasz?
    Superlux 668B + welurowe pady HifiMAN
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    Audiotrak Prodigy Cube BE
  • gry / muzyka:
    40/60
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
    głównie power metal i rock, od czasu do czasu rap, jazz i klasyka
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
    Single różne, głównie RPG. Nie narzekałbym też na coś dobrego do FPS. Swego czasu grałem dużo w Overwatch, obecnie nie mam czasu na multi, ale nie wykluczam, że kiedyś wrócę.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
    700zł 
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
    Stanowczo komfort.
  • jaki chcesz typ słuchawek: 
    Przyzwyczaiłem się do półotwartych (z tymi padami to prawie otwarte), ale jestem otwarty na sugestie.
  • scena?
    Duża. 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
    Nope.
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić?
    Już w drugiej parze przerwał mi się kabel, tuż nad mocowaniem, ucinając prawy kanał. Szukam czegoś solidniejszego i wygodniejszego - używając grubszych padów, 'skrzydełka' z poduszkami robią się dość niewygodne po kilku godzinach.
Tak poza tematem - czy istnieją jakieś względnie sensowne opcje bezprzewodowe?
Odpowiedz
#2
jesteś bardzo wymagający czy po prostu potrzebujesz czegoś dobrego i komfortowego? mam tu na myśli czy chcesz trochę zaoszczędzić?
zastanów się nad AKG K702 jak chcesz do 700 zł, ew. Audio-Technica ATH-PDG1
jak chcesz przyoszczędzić to rozważ ISK HD9999
Odpowiedz
#3
Dzięki, jest to jakiś temat do zastanowienia.
Rozważam właśnie droższe słuchawki vs ISK + jakieś kolumny w tym samym budżecie.

Myślisz Cube wystarczy do napędzenia K702? Z tego, co wyczytałem, polecają do nich bardziej basowe źródło.
Zastanawiają mnie też DT880.
Odpowiedz
#4
Cube powinien być spoko (jeśli chodzi o napędzenie, jeśli o brzmienie to kwestia gustu)
Dobrze, że sam się zapoznałeś z tematem.
Najlepiej sam zdecyduj - niestety nie miałem ich bezpośrednio na głowie, a moja "wiedza" opiera sie na wielu opiniach z neta :d
Poczytaj na audiofanatyku jak jeszcze tego nie zrobiłeś, tam jest git opisane
Jedno jest pewne - poczujesz sporą różnicę :p
Odpowiedz
#5
Cube to świetna karta zewnętrzna! Z słuchaweczek zobacz AKG K701 albo AKG K612PRO
Odpowiedz
#6
Dzięki za rady, ostatecznie jednak zdecydowałem się na Beyerdynamic DT880 Edition (250 Ohm).

Wstępnie jestem mega zadowolony. Ciężko o bezpośrednie porównanie z 668B, jak wspominałem, umarł w nich prawy kanał :P.
Ogólnie grają bardzo fajnie, czysto, bez przesadnego basu, ale kiedy trzeba potrafią nim uderzyć naprawdę mocno.
Do tego mega wygodne, prawie jakbym nie miał nic na głowie. W kwestii komfortu kilka lig wyżej od Superluxów.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.