• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kone Pure Owl-Eye vs Steelseries Rival 110
https://www.youtube.com/watch?v=B7LSVGOM-xA
Nie mogłam na to patrzeć, moje 2 ulubione myszki i tak je niszczył :(
:D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Swoją drogą...
Egzotyczny pomysł, na wypromowanie kanału.
W dobie ogólnego natłoku najmłodszych na tejże, świetnej platformie, niszczenie czegokolwiek piętnuje wyświetlenia.
Atrakcji nie ma końca, stado owiec w komentarzach.
Czego chcieć więcej?
Kolejny niewiele wart kanał.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Za moich czasów to się joysticki "łamało", ale żeby myszkami rzucać? :)
Odpowiedz
Ale to Komputronika :) Jest duża oglądalność, ale przy okazji można się czegoś dowiedzieć o wygodzie, jakości danego sprzętu, tak pobieżnie oglądając dowiedziałam się jakie słuchawki warto mieć, a i dobrze wiedzieć jaka jest wytrzymałość myszki.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Nic to nie zmienia.
Przecież te "testy" są kompletnie pozbawione jakichkolwiek wartości.
Chcesz merytoryki?
Czytaj zagranicze fora, bądź "nasz" portal.
Jak czujesz wewnętrznego Lucyfera, to zepsuj komuś święta :)
https://youtu.be/EaWYlo29BAM
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Wiem wiem, osobiście bardzo nie lubię jak ktoś niszczy sprzęt, ciężko na to patrzeć, bo sama dbam o niego jak o diament, a zanim coś kupię, to czytam wiele recenzji i opinii.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Patrzcie co wyhaczyłam na gorącym strzale x-kom, jako Polaczek cebulaczek :D

[Obrazek: tNgki7S.jpg]

Rival 100 w odważnym kolorze, tylko za 49 zł, przesyłka darmowa. Nie mogłam przepuścić okazji :D Byłam pewna że ten śliski plastik będzie nie fajny, przylepiać się będzie dłoń itp, ale jest bardzo fajny, spodobał mi się, no dłoń się trochę przylepia, ale fajnie dotykać takiego materiału,  a kolor jak komuś zbrzydł czarny, to ciekawa odmiana :D Fajnie by współgrała z klawiaturą James Donkey :D
Egzemplarz trafił mi się całkiem spoko, przyciski dobrze, sztywno siedzą, nie ma przypadkowych kliknięć jak w mojej poprzedniej wersji, są sztywniejsze. Jedyny minus to latający na boki scroll i głośny jak się przewija, często się zdarza w tych myszkach. Ale za taką cenę, to cebula powinna być zadowolona, czy to sobie do gier, czy to na prezent komu pod choinkę jak znalazł :)

Jeśli chodzi o scrolla, to najbardziej podoba mi się ten w G203, jest bardzo cichy, staje na podium numer 1. Większość myszek które testuję, ma dość głośny scroll.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Ach!
Przypominają mi się limitowane edycje z dawnych lat; Iron Lady od Steelseries, wszelakie ograniczone dostępnością Deathaddery - Black Edition wygląda świetnie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
No ładne są te edycje :) Po Świętach zamierzam kupić i przetestować CM MasterMouse S :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Świetny zestaw pod choinkę: https://www.komputronik.pl/product/43911...-g240.html Gdybym większości z tych produktów nie miała, to jest to idealny prezent dla gracza i na pewno bym się z takiego zestawiku ucieszyła :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.