• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka
#1
Witam mam Prośbę do ludzi siedzących w temacie szukam myszki gamingowej aczkolwiek z delikatna predykcja cos ala mx518 prosiilbym kazdego znajacego jakis dany model o wpisanie a najlepiej jak najwiecej potem cos moze uda sie wybrac z góry dzięki
Odpowiedz
#2
Część nowych myszek ma teraz możliwość włączenia predykcji, a nawet dostosowania jej poziomu. Teraz ci wszystkich nie wymienię, bo zwyczajnie nie pamiętam, możesz też sam popatrzeć po recenzjach, w części o sterownikach, czy taka funkcja tam widnieje.

e: myszy z możliwością włączenia predykcji (występuje też pod nazwą angle snapping):
CM Storm Mastermouse S
CM Storm Sentinel III
CM Storm Mastermouse L
SS Sensei 310
SS Rival 310
SS Rival 110
SS Rival 100
SS Rival/rival 300
Odpowiedz
#3
Sprawdź również HP Omen X7Z96AA (to nic innego jak brandowany SS Rival 300). HP dorzuca je obecnie do laptopów przez co można wyrwać ją za śmieszne pieniądze - wylicytowałem jedną na 72 zł ;)
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#4
Dzieki za odpowiedz cos wybiore pewnie tylko takie jeszcze pytanie czy jest to dokladnie taka sama predykcja jak poprzez sam senor a nie software ? nie wiem czy pytanie jest na miejscu :)
Odpowiedz
#5
Sensory same w sobie nie mają predykcji, to jest jakiś tam algorytm dodawany na poziomie podstawowego oprogramowania sensora przez producenta sensora, lub przez producenta myszy we własnym oprogramowaniu. Jedyna różnicą jest to, na jakim etapie drogi, jaką musi pokonać sygnał z sensora do komputera, zostanie dodana.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.