• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Roccat
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)    Roccat Kone Pure , pro aim laser sensor r3
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?   Razer goliathus, wolniejszą
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: ok 45 x 35
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: raczej nie 
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: pod cs'a , zdam się na Wasze sugestie
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? nie
  • maksymalna cena za podkładkę? 100 zł ? 
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
Odpowiedz
#2
Polecam Roccat Kanga, świetna jest, grubość tylko 2mm. Taito też jest dobra i zapewne będą ją polecać, grubość 3mm.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Dzięki Ewelina za odpowiedz.
Taito 2017 2x Large jest na angielskim amazonie za 57 zł. Chyba watro ?
Odpowiedz
#4
Taito 2017
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...aito-2017/

Można rozważać G-SRa.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Dzięki za odpowiedz XeXu.
Rozmiary G-SRa bardziej mi odpowiadają. Może na black friday  coś upoluje.
Odpowiedz
#6
Póki co, poczekaj na decydujące zdanie forumowych "geeków" ;)

G-SR w starszej wersji, z czasem stawała się wolniejsza.
Powierzchnia nierówno się wycierała.
Możesz poczytać o tym tutaj:
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...owie-g-sr/

Nie wiem jak ma się to do obecnej, czarnej wersji.
W każdym razie, wiele osób postawi Taito 2017 ponad GS-Ra.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Racja :)
Odpowiedz
#8
Szkoda że laser.. bo poleciłbym ci taito control - obecnie moja ulubiona podkładka do której wróciłem z "maratonu" podkładek
miałem gsr niebieską / czarną / qck / roccat 2k17 / mm300 / i kilka innych i najlepiej mi się gra właśnie na control.
Jest to hybryda, na test-gear uznana za średnio szybką, dla mnie podkładka jest fenomenalna, moment zatrzymania "grip" jest o wiele lepsza niż na roccat 2k17/qck/zowie gsr
lepiej wyczuwam sensor w samej grze, lekko hamuje moje runy przez co mam pełną kontrole i czuje moment zatrzymania myszy w danym punkcie, miejscu.
Na żadnej innej podkładce nie miałem tego co na control, jedyna dobra podkładka to qck z 2010? w wersji mid, obecna qck to całkiem inna podkładka z nieco bardziej szarawym odcieniem i całkiem innym ślizgiem, bardziej szybszym i mniej kontrolowanym.

Z materiałowych, zbliżony (lekko) grip miał razer gigantus i mm300, z naciskiem na gigantusa.

Chciałem dodać, że żadnej podkładki z wyżej wymienionych nie używałem dłużej niż 3 miesiące.
Jedynie roccat taito 2k17 xxl dla tzw dywanu pod nadgarstek dla klawiatury, control leży na niej.
Odpowiedz
#9
Dzięki Synth za obszerną odpowiedz.
Bardzo trafnie to opisałeś, chciałbym właśnie taką podkładkę która lekko hamuje ruchy dzięki czemu będzie lepsza kontrola.
Jak sądzisz warto ją wypróbować na laserze czy nie ma to sensu ?
Odpowiedz
#10
Nie wiem naprawdę,
nie chcę potem żebyś miał jakąś pretensję do mnie o to, że podkładka źle współgra z laserem.
Jest to hybryda, więc jakąś domieszkę materiału to ma
Powiem tak, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Podkłądka jest ponad-żywotna więc nie ma problemu z jej praniem, myciem, a pozwolę sobie dodać, że czym dłużej ją używałem tym bardziej mi na niej zależało i przypomniała starą qck za czasów jak ją pakowali w przezroczysty plastik

ps. ostatnio ktoś sprzedawał ją na forum za grosze, możesz zaryzykować, zawsze to roccat-roccat.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.