• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cooler Master MasterMouse S vs Logitech G203 vs Modecom gmx4 (lub coś w cenie)
#61
Np. ja macam blat? :D Można poprawić jakoś działania, bo nie na wszystkich podkładkach myszki identycznie chodzą. Ja mam kilka różnych podkładek i czuję różnicę na każdej z nich inną i wybrałam dla mnie najlepszą - Roccat Kanga.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#62
(11-08-2017, 06:52 PM)Ewelina napisał(a): Też nie lubię kabli w oplocie, są takie sztywne, przeszkadzają, ani to podpiąć pod mouse bungee, ani to swobodnie położyć na stole bez ciągłego odczepiania. W G403 kabel mi bardzo przeszkadzał, dlatego jeśli już G403 to polecam wersję bezprzewodową.

Akurat kabel w da elite z oplotem działa znakomicie z mouse-bungee nie czuć go wcale i myszka ogólnie działa jak bezprzewodowa.
W g403 to najgorszy kabel jaki mogli wsadzić do myszki przewodowej.. gruby, masywny, ciężki.
Nawet w zowie bungee się nie mieścił, musiałem tą gumę rozszerzyć mocno..

Minus kabla - strzępi się.
Odpowiedz
#63
(11-11-2017, 10:18 PM)matiasm napisał(a): No ja na razie nie planuję odklejać tego kabla, a biurko od dołu jak się będzie kleiło to nawet nie zauważę bo kto normalny maca dół blatu :D a tak mam jeszcze pytanie, czy mogę dość znacząco poprawić osiągi myszki zmieniając podkładkę, a może jest to prawie nie zauważalne przy dobrym sensorze? (oczywiście moja obecna podkładka nie ma żadnych nadruków poza  A4tech i X7 w rogach)


Nie odczujesz różnicy, poza ślizgiem.
Co do kabla, o ile nie jest zgięty, jest okej.
Twardych kabli lepiej nie wyginać, lubią sobie przestać działać po czasie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#64
gdyby kogoś interesowało G403 chyba nadal nie są idealnie wykonane bo co jakieś 400-500 klików mam jeden dwuklik, a nie posiadam przecież długo tej myszki.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.