• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka po wysłużonym Zowie P-SR.
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Zowie EC1-A
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Zowie P-SR. Może być wolniejsza, o ile taka istnieje. 
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiał
  • jaki rozmiar by Cię interesował: P-SR jest ciut za mała, więc może być większa.  
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Szybka przy jak największej kontroli
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? -
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) -
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: Obecną podkładkę posiadam półtora roku. Jest mocno wytarta, nawet z grudkami. Poziom ślizgu jest niesatysfakcjonujący. O ile przesunięcie na dystansie jest ok, o tyle na krótkim mało precyzyjne (w fps ma to spore znaczenie) nawet przy low sens. W międzyczasie testowałem podkładkę Roccat Taito 2017, ale nawet na tle zniszczonego PS-R wypada blado. Ruch jest mniej precyzyjny, minimalnie szybszy i kompletnie pozbawiony czucia. Wydaje mi się, że przechodząc na inną podkładkę będę miał podobne odczucia. Chyba, że się mylę?
Odpowiedz
#2
Weź sobie G-SR zatem
Odpowiedz
#3
Czytałem, że wersja czarna różni się od niebieskiej. Jak to faktycznie wygląda?
Odpowiedz
#4
G-SR również.
Jest jak odświeżona P-SR.
Czarna od niebieskiej różni się przede wszystkim obszyciem, poza tym to stary dobry SR.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Może nie bardzo się znam, ale skoro czarna jest obszyta, a niebieska nie, to dlaczego ta druga jest droższa? Nie ma poza tym różnic?
Odpowiedz
#6
odświeżona wersja na rynek, niektórzy sądzą, że nowa wersja jest nieco gorsza, ale zawsze możesz zwrócić do 14 dni jak Ci sie nie spodoba, weźmiesz inpostem i nic nie stracisz ;)
podkładki to specyficzna rzecz, szczególnie jak ktoś ma takie wymagania
PS. U nas uważamy Taito 2017 za dość dobrą podkładkę :p
Odpowiedz
#7
(10-24-2017, 06:03 PM)Czyszczu napisał(a): odświeżona wersja na rynek, niektórzy sądzą, że nowa wersja jest nieco gorsza, ale zawsze możesz zwrócić do 14 dni jak Ci sie nie spodoba, weźmiesz inpostem i nic nie stracisz ;)
podkładki to specyficzna rzecz, szczególnie jak ktoś ma takie wymagania
PS. U nas uważamy Taito 2017 za dość dobrą podkładkę :p

Na pewno lepsza niż nowy g-sr i tego będę się trzymał. 
Starego gs-r niebieskiego nie miałem okazji testować.. aczkolwiek różnica pomiędzy czarnym a nowym g-sr wyczuwam - nie jest to globalna różnica ale czuć, na pewno na czarnym grało mi się lepiej niż na tej nowej, niebieskiej.

Obecnie moje top to, roccat 2k17 / qck / razer gigantus / corsair mm300
Odpowiedz
#8
(10-24-2017, 06:03 PM)Czyszczu napisał(a): odświeżona wersja na rynek, niektórzy sądzą, że nowa wersja jest nieco gorsza, ale zawsze możesz zwrócić do 14 dni jak Ci sie nie spodoba, weźmiesz inpostem i nic nie stracisz ;)
podkładki to specyficzna rzecz, szczególnie jak ktoś ma takie wymagania
PS. U nas uważamy Taito 2017 za dość dobrą podkładkę :p


Po tym co testowałem, to mam wrażenie, że Taito jest sporo szybsza i mniej precyzyjna. Problem nie powinien leżeć w sensorze, więc może faktycznie wymagania zbyt duże :) Tyle, że krótki, szybki ruch myszką powinien być dokładny a nie jest ;)
Odpowiedz
#9
sama farba jaką używają może robić różnicę , stad lekkie różnice w ślizgu ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.