• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300zł CS:GO
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech M510 ale używałem przez ostatnie pół roku rivala 100 który mi się zepsuł
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie mam jak tego sprawdzić, laserowa to jest ale prawdopodobnie 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows: 5/10
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie posiada
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fpsw co grasz (podaj tytuły gier): 30cm, CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7 500mp
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 6, używam
  • twój budżet: ~300zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: W rivalce lewy przycisk myszy (wada modelu) a w aktualnej - ten sensor to tragedia, i leciutko za mała
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Wolałbym coś większego i wyprofilowanego... Podoba mi się G403 ale latający scroll by mi nie przeszkadzał bo mi już teraz lata, rival 300 odpada, myślałem jeszcze nad deathadderem lub jakimś zowie ale g403 ma lepszy sensorek
Odpowiedz
#2
Weź DM1 Pro S, będzie w sam raz
Odpowiedz
#3
Okej dzięki, a czy warto brać ją w bundle'u z ich podkładką DM Pad? Nie wiem czy jest sens zmieniać z A4tech x7 500mp.
Bo myszka wszędzie jest po 219, ta podkładka 29/49zł się waha a pakiet kosztuje 229zł na stronie DM
Odpowiedz
#4
@UP warto zmienic a4tech x7 na DM Pad, zwłaszcza w takiej kwocie.

Teoretycznie G403 też by była ok, jest trochę bardziej wyprofilowana pod palma niż DM1 Pro S
Odpowiedz
#5
Taa, ale podobno waga nierówna, dużo wadliwych, sztywny kabel
A w jakim stopniu jestem w stanie kontrolować kolorki i czułość tej myszki? Bo bym wyłączył najchętniej, a nie ma firmware dla tej myszy (chyba)
Odpowiedz
#6
Źle rozłożona czy nie, ale jak będzie lepszy chwyt to może Ci się lepiej grać. Warto zauważyć że obecnie jest tak ~10 pro plajerów, którzy używają G403 (a proplayerze niechętnie wymieniają sprzęt w csgo) co jest naprawdę dobrym wynikiem jak na jeden model, więc na pewno nie jest to myszka którą można od tak odrzucić, tylko dlatego że "waga nierówna".

Ja bym na twoim miejscu wziął DM1 PRO S i jakby Ci nie odpowiadała to zwróć i wtedy zastanów się nad G403.
Odpowiedz
#7
To jest dobry pomysł, chyba tak zrobię. Dziękuję wszystkim za porady :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.