• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka od GFallen?
#1
POST WRZUCAM W FORMIE CIEKAWOSTKI 

Tak jakby ktoś nie wiedział. Fallen to brazylijski zawodnik cs'a, który założył firmę ze sprzętem. W swojej ofercie ma już klawiatury mechaniczne i podkładki.

Kiedyś na streamie opowiadał o swoim nowym produkcie, którym ma być myszka. Jak widać na poniższym shocie, mówi on o niej po portugalsku, ale poszperałem na reddicie i postaram sie to streścić.
Powiedział, on że nie może zbyt dużo mówić o tej myszce, ale myszka ma mieć kształt Kinzu (love it), co nawet słychać pod koniec filmiku. Shot jest z 18 marca, więc myszka może wyjść naprawdę w niedalekiej przyszłości.

Marzy mi się 3360 z fajnymi przełącznikami, ale patrząc realnie wyczuwam 3310 i średnią jakość.

A szczytem moich marzeń jest, żeby DreamMachines wypuściło tą swoją a'la Kinzu. Niecierpliwie się i czekam. Fajnie jakby wyszła w wakacje i faktycznie miała kształt Kinzu, albo bardzo zbliżony. Szkoda, że jeszcze nic nie ogłosili, więc zbyt prędko jej nie zobaczymy (obym sie mylił).

https://www.youtube.com/watch?v=T0ORWqA4A0A
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się o po wyglądzie, że to oem od motospeeda, taki sam kształt jak Dreammachines dm1.

https://www.google.pl/search?q=fallen+mo...dvHxIfydfM:
https://static.hltv.org/images/galleries...2.737.jpeg
http://www.motospeed.cc/index.php?ac=art...ad&did=434
Odpowiedz
#3
pewnie ta sama fabryka ;) tylko cenę wywindują za nazwisko ;D
Odpowiedz
#4
avago 9800 XD
Odpowiedz
#5
a9800 jest w wersji sprzedawanej przez motospeed, fallen sobie wsadzi tam taki sensor, jaki będzie chciał.
Odpowiedz
#6
A jezeli z tych myszek na stronie motospeeda sa 2 myszki DreamMachines (1:1 ksztalt), to oznacza, ze mam sie spodziewac, ze nastepna mysz od DM tez bd miala ksztalt jakiejs myszki z ich strony, czy to nie ma nic wspolnego?
Odpowiedz
#7
Hi IlIkeJuice,

Thanks a lot for mentioning us in your thread! Posts like that inspire us to work harder in order to create and deliver new products.

Since we have collected feedback from OCN users in the past, we know that a new gaming mouse with WMO shape is probably among the top requested products which gamers would love to see on the shelves. I would like to assure you and other OCN members that we are working to deliver new gaming mice having your feedback in mind. Whenever it comes to developing a new model, we always check back with the records we have collected throughout the mice threads on OCN.

I disclose any information when it comes to our future releases, but I would like to say that WMO-like shape is on the top of our list as well.

Thanks again for your post!

Dream Machines team,
Wydaje mi się, że będzie podobnie jak z finalmouse, na początku wydali taki sam kształt jak motospeed, pozniej stworzyli własny kształt.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.