• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz dla 'gracza'
#21
ja tam żadnej z tych wymienionych nie polecę (pierwsza ma gównianych sensor, 200m i gx44 cholera wie jak zestrojone ma te A3050, ale chyba szału nie ma bo nie widziałem, żeby ktoś je w ogole gdzieś polecał) , a xorneta 1 chyba już nigdzie nie kupisz, chcoaiz w cenie ok 70 zł był fajną opcją, ale ma mega specyficzny kształt

teraz mamy takie czasy, ze po woli sensor 3310 staje się tym budzetowym, a stare A3050 i A3090 odchodzą do lamusa. Moim zdaniem nie ma już sensu pakować się w myszki z tymi sensorami, bo za pół roku pewnie najdzie Cię ochota lub potrzeba, ze byś sobie zmienił.... za 149 zł masz np. dm1 z 3310, za 139 zł jest dm2 z 3310, po ok 100 zł da się kupić nową asus sice z 3310, masz g203 za 120 zł lub nawet rival 100 po 110 zł z lekko poprawionym 3050, ale tylko do użytku przy 500dpi. Jest jeszcze gmx4 od modecoma z 3330 po 120 zł. Od CM z 3330 za 140 zł mastermouse S (niemniej nie wiem czy cos zrobili z przyciskami czy nie ,ale najwyzej do 14 dni oddasz)
Odpowiedz
#22
od siebie mogę polecić razer deathadder 2013 , myszka sztos, przed chwila właśnie wyciągnąłem ją żeby sprawdzić czy nadal działa i takie statki się wykręciło : )
https://ibb.co/g0aqkk rangi globale ofc ;)
Odpowiedz
#23
Wyczytałem teraz o myszce DM1 Pro i Rival 100 częste psucie się lewego przycisku? Czy to prawda? Ktoś coś wie?
Odpowiedz
#24
Ja też polecam Razera ^^. Tylko 2 sztuki padły zaraz po końcu gwarancji (dwuklik). Za 2 razem byłem sprytny i mam rozszerzona gwarancje o 2 lata xD. W końcu muszę wysłać, bo mam pecha do myszek. Teraz mam DM1 pro i już scroll się zapadł z jednej strony. A dziś niespodzianka - to samo w tym samym miejscu -_-'. Nie wiem czy to słaba jakość, czy źle naprawili, a może za agresywnie wciskam i się wyrabia tam coś -_-'. Gram w bf i ciężko się precyzyjnie przewija. Trochę chyba za nerwowy jestem jak widzę wroga. No i ciągle wciskam nieszczęsne dpi -_-'. Chyba ostatnią szansę dam i kupię pro S. Oczywiście tam gdzie mają rozszerzoną gwarancję, bo nieszczęśliwie uległem hype i nie wykupiłem na tą bez "S" xD.
Odpowiedz
#25
Czytajcie uważnie, dziękuję za polecenie myszek, ale moja granica to 150 zł :)
Odpowiedz
#26
https://www.x-kom.pl/p/121175-myszka-prz...l-usb.html 9zl ponad budzet
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#27
Cały czas nasuwają mi się jakieś pytania i wątpliwości..
Czy DM1 Pro i Rival 100 może zastąpić taka myszka jak podał Amok:
1. Razer Deathadder Essential
czy
2. SteelSeries Kinzu V3
O tych dwóch nie wyczytałem nic złego, przypomnę że szukam myszki do CS:GO ;)
Odpowiedz
#28
Z tych 4 najlepsza jest da 2013 i Dm1 pro Kinzu i r100 odpuść.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#29
Z mojego doświadczenia myszkowego, najbardziej precyzyjna myszka jaką mam to właśnie Rival 100.
Kinzu v3 mimo że jest najwygodniejsza dla mnie ze wszystkich myszek, to nią nie gram i do gier nie polecam, bo u niej z precyzją jest dość słabo. Do gier polecam Logitech G203 i Steelseries Rival 100.
DA 2013 nigdy nie miałam i nie wiem jak działa, a Dm1 testowałam tylko trochę i przez to że dla mnie była za duża, to nie mogę się wypowiedzieć pod kątem tego czy jest wygodna i precyzyjna, podejrzewam że dla osób z dużą dłonią jest komfortowa.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#30
razer czy kinzu v3 - razer bez zbędnego gadania.

Jeśli jesteś niedzielnym graczem, nie odczujesz różnicy w sensorze, jedynie będzie miało wpływ to, jaki wybierzesz gabaryt, kształt myszki.
oczywiście do możliwości granic...

od siebie mogę ci tylko doradzić żebyś zawsze wybierał myszkę z odpowiednim rozmiarem i kształtem który będzie ci odpowiadał, to jest pierwszy priorytet do kupienia odpowiedniego "gryzonia",
na kolejnym planie, sensor.
jak masz możliwość przymierzenia to sprawdź która ci lepiej leży.

dla przykładu, grałem 9 lat na profilowanych myszkach i gdybym miał teraz przesiąść się na g303, tylko ze względu na to że, ma najlepszy sensor na rynku to jednak wolałbym zostać przy profilowanej z nieco gorszym sensorem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.