• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G pro
#1
Mam pytanie czy ta myszka nadaje sie do claw gripa mam okazje ja kupic za 170 zl
Odpowiedz
#2
To czy sie nadaje to kwestia indywidualna. Ale z reguły clawgripowcy na nią nie narzekają. Sam posiadałem, ale trzymam fintertipem i kształt mi nie przypasował. Pod względem technicznym nie mam nic do zarzucenia. Genialny sensor, genialne przyciski. Jedynie co mi nie pasowało to fatalny kabel, ale to też jest kwestia przyzwyczajenia.
Odpowiedz
#3
za 170 zl bylo warto ? :) troche ciezka jest bo 130 g wazy
Odpowiedz
#4
G Pro waży ~84g.

Za 170 zł myślę, że jak najbardziej warto.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#5
tak ale z kablem 130 g :D wiec bede mial2 myszki g pro i g203 :D teraz ktora lepsza jedna bede musial oddac :D
Odpowiedz
#6
Ale wagi kabla tak nie odczuwasz. Wg mnie powinno raczej sie patrzeć na wagę samej myszki.
G Pro>G203. Jedynie co G203 ma lepszego to kabel.
Odpowiedz
#7
a ksztalt g pro ma taki sam jak 203 ? :)
Odpowiedz
#8
Taki sam.
Odpowiedz
#9
Dzieki wielkie za pomoc
Odpowiedz
#10
Myszka przyszla pierwsze wrazenia nie byly zbyt dobre ale po dluzszym graniu stwierdzam ze to dobra mysz :D  

PS a co do ksztaltu to mysle ze musze sie przyzwyczaic ale nie jest zle chociasz wygodniejsza jest moja starsza mysz modecom jak dla mnie ale jezeli chodzi o gre  lepsze osiagi mam na logitechu :D Chociasz nie mam zbyt duzego doswiadczenia jezeli chodzi o myszki wiec nie wiem jak by mi sie gralo na innych myszkach :D ale jezeli chodzi o cene 170 zl to jak dla mnie troche duzo za mysz ktora jest troche lepsza od zwyklej myszki modecom za 14.90 z marketu precyzja jak na moje taka sama nie widze zadnej roznicy przyspieszenie jedynie ma lepsze i mniejszy LOD nic pozatym
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.