• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 250zł
#11
Gdzieś za miesiąc, czyli pod koniec maja najpewniej. Zawsze wszystko przechodzi przez sporo rąk zanim wyjdzie finalna recenzja ;) gdyż ciężko samemu oceniać np. małe myszki jak się z takich na co dzień nie korzysta :P
Odpowiedz
#12
ja przy swojej łapie ok 21 cm to trzymam tą sice samymi opuszkami niczym laptopową myszkę :P tak z 2h pograłem i nie było tak źle w sumie, potwierdzę co do kabla, przydaje mu się jakieś podtrzymanie.
Odpowiedz
#13
Hay, dzięki, poczekam.

Ezzio, masz rękę dużo większą od mojej, u mnie powinno być ok.

Co do podparcia kabla to jakie tanie mouse bungee polecacie. W 350zł chciałbym się zmieścić razem z jakąś fajną podkładą. A jeżeli o podkładce mowa to co możecie polecić? 
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) W trakcie zakupów 
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Raczej szybszą, ale za to z dość dobra kontrolą,  obecna to logilink 
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): szmacianka 
  • jaki rozmiar by Cię interesował: co najmniej 35x35cm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio szybką
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? Żeby z myszką, mouse bungee i podkładka zmieścić się w 350zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)brak
Odpowiedz
#14
Jeżeli kupisz Kona (250zł) lub Sice (pewnie będzie ok. 200zł) to za 100 zł możesz jedynie zamawiać mouse bungee z aliexpress/ebey po 7$ (w wyszukiwarce pierwsze co wyskoczy po wpisaniu mouse bungee) szału nie ma, ale tanie. Na podkładkę zostaje ok 70zł (przy Konie) no to możesz wziąć albo logitech G240 (34x28) albo Asus Strix Glide Speed (40x30) albo najtańszy Natec M11 (np. maxi 90x45).
Odpowiedz
#15
W przypadku Kona nie potrzebuje mouse bungee, do Sica raczej tak. Czytałem wiele recenzji i w wielu piszą, że kabel potrzebuje podparcia. Myślałem jeszcze nad zmianą chwytu na palm gripa, miałem Asusa Gladiusa w ręku i było bardzo przyjemnie. Dlatego też mam pytanie o tego Gladiusa. Co z sensorem? Czy błąd opisany w recenzji został usunięty? Do myszek, nad którymi się zastanawiam, dodałem też Zowie EC1-A/FK1, ale chyba ostatecznie padnie na Sica, której feature, czyli wymienianie przełączników, jakby to powiedzieć, skradł moje serce.

P.S Co do Zowie. Czy scroll jest rzeczywiście tak bardzo słaby? Oraz czy te myszki nie będą za duże. Niestety nie mam gdzie przetestować Zowie.
Odpowiedz
#16
Jak Ci pasował Gladius to i EC1 będzie, są podobne kształtem, lecz EC jest taki odrobinę mniejszy (przynajmniej takie daje wrażenie). Gladius jest świetnie wykonany + wymienne przyciski są niezłym bajerem. Niestety ciągle jest problem z szybkimi liniami w pionie, pytanie jak bardzo będzie Ci to przeszkadzało. Nie wiemy również czy wersje sklepowe nie są lepsze od egzemplarza testowego, być może tam jest lepiej.

W zowie Scroll jest przeciętny, nie drażni, ani nie zachwyca. Słaby jest przycisk pod nim.
Odpowiedz
#17
Dzięki za odpowiedź. Czy będzie przeszkadzać? Bez testów się nie przekonam, a gdzie tą mysz przetestować u mnie w okolicy niestety nie ma takiej możliwości. Co do gryzoni, to co jeszcze pod palma możesz polecić? Dodam, że myślałem nad Mionixem ,ale cena mnie przeraziła.
Odpowiedz
#18
Jeśli zowie to przy tak małej dłoni ec2-a a nie ec1-a lub fk2 a nie fk1.
Odpowiedz
#19
(05-08-2015, 03:25 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Jeśli zowie to przy tak małej  dłoni ec2-a a nie ec1-a lub fk2 a nie fk1.

W sumie pewnie masz rację, warto by przetestować obie wersje każdej z nich. Co do myszek pod palma to co możecie jeszcze polecić. 



Bylem tez w sklepie pobawić się G502 od logitecha. Leżała super, chyba trochę lepiej niż Roccat. Z tego co piszecie w recenzji jest to dobry gryzon, ale ma problem z latającym scrollem. W egzemplarzu który miałem w rękach tego nie było. Może to naprawili? 
Odpowiedz
#20
Też na pewno lata, po prostu nie grałeś i nie machałeś nią ręką pewnie stad nie zauważyłeś ;). Waga g502 Ci pasowała?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.