• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie weterana , myszka do CS:GO
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Deathadder
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows: 5
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 220
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Gównie CS:GO,lol i inne fpsy 
  • jaką masz obecnie podkładkę: Goliatus speed
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):TAK 
  • twój budżet:300-400 zł 
  • jaki chwyt stosujesz:Palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?:Prawo
Zastanawiam się nad zowie fk , ec jak i również niedawno dowiedziałem się o myszce minoix avior 7000 która z nich najbardziej przypominała by deataddera (też wielkością) mam straszny dylemat bo gdyby nie było tak pozytywnych opini na temat minioixa wziąłbym bez wahania zowie . W cs-a gram już 6 lat począwszy od cs sourca , zależy mi na precyzji i wiem że firma zowie jest typowo pod graczy csa jednak konkurent avior strasznie mi namieszał w głowie podobnym sensorem co zowie lecz lżejszym klikiem na pestkowanie a z czego się dowiedziałem zowie wymaga większego nacisku na przyciski . Proszę o pomoc
Odpowiedz
#2
Zapodaj jeszcze długość dłoni, to jest najważniejsza informacja.
EC1-a będzie zbliżonej wielkości z bardzo podobnym kształtem do DA. FK1 i avior są raczej przeznaczone dla osób z tej samej grupy co użytkownicy DA pod względem wielkości dłoni, ale kształt i chwyt będą zupełnie inne.
Opiniami na temat sensora się nie sugeruj, zazwyczaj zanim myszy na danym sensorze dotrą do szerszego grona i powstanie powszechna opinia na jego temat, to jest on już przestarzały i właśnie tak jest w tym wypadku. Zowie nie ma najlepszej implementacji tego sensora, przy okazji w podobnej cenie są dostępne myszy na dużo lepszym pmw3360 (i jego pochodnych). Ja bym na twoim miejscu zainteresował się dreammachines dm1 pro S (lub nixeus revel, mysz z tej samej fabryki, tylko z gumowym kablem i dostępnymy sterownikami, choć można ją kupić tylko za granicą), której kształt możesz sobie sprawdzić na łatwo dostępnej w większych sklepach stacjonarnych: steelseries sensei, lub logitechem g403. G403 ma przy okazji najlepsze przyciski (bardzo krótki i lekki skok, z szybkim feedbackiem), z dm1 pro S jest to troszkę loteria, trafiają się modele z nierównym klikiem głównych przycisków, choć powinni to uznać przy zwrocie, a słabą kontrolę jakości w miarę uzasadnia niska cena w stosunku do użytych komponentów.
Odpowiedz
#3
Jeśli dobrze rozumiem jak zmierzyć rękę to od środkowego palca do kciuka mam 15 cm a długość samego kcuka to 8 cm . Jeśli chodzi o sensory nie jestem w tym obeznany ale dziś zakupiłem zowie ec1 nie wiem czy nie jest za duża oczywiście przymierzyłem na miejscu do ręki fk i ec lecz przy fk przeszkadzały mi przyciski z prawej strony dłoni co już przy przymierzeniu przez przypadek je klikałem . Produkt mogę zwrócić bądź wymienić także opinie mile widziane będą .
Odpowiedz
#4
raczej długość do zgięcia nadgarstka:
[Obrazek: rozmiar-palca.jpg]

Kupiłeś EC1 czy EC1-a?
Odpowiedz
#5
18,5 cm do końca nadgarstka a grubość palca to 2 cm
Odpowiedz
#6
Myślę, że EC2-A powinna Ci pasować. Spytaj się Amoka, on powie Ci więcej o tej myszy. Z tego co pamiętam chwalił ją odnośnie kształtu względem DA
Odpowiedz
#7
Kupiłem EC1-A . EC2-A nie będzie za duża ? Patrzyłem różne recenzje i porównania względem DH i to właśnie EC1-A najbliżej przypominała DH względem wielkości i samego oczywiście kształtu . Natomiast Fk na wejściu była na straconej pozycji ze względu na same klikanie z prawej strony bocznych przycisków i zbyt mocny klik .
Odpowiedz
#8
Kto to jest Amok ? Sorki ale jestem nowy na tym forum dopiero ;) Mam pytanie do tych którzy korzystali z egzemplarzu EC czy kiedy klikam i czuje to na myszce na końcu kciuka to jest normalne mówię tutaj o pozycji palm gripa nie jest to jakoś bardzo intensywne ale czuje to minimalnie kiedy pestkuje ... Ogólnie zastanawiam się nad zmianą na EC2-A nie to żebym miał cos do EC1 ale wydaje mi się że jest ona nieco większa od DH
Odpowiedz
#9
ec2-a jest za to odczuwalnie mniejsza od DA, na pewno nie chwycisz jej palm gripem przy tej wielkości dłoni, ale też nie ma chyba problemu z przestawieniem się z palm gripa na fingertipa. Nadal na twoim miejscu dałbym szansę logitechowi g403, jeżeli kształt ci przypasuje, to jest to na pewno lepszy wybór pod każdym względem w stosunku do zowie, będzie wydawała się trochę dłuższa i węższa od DA.
Odpowiedz
#10
Możesz spróbować ec2-a Ew ja bym Ci radził kupić coś innego może Logitech g403, ma najlepszy sensor cena podobna do zowie a przyciski lesze i jest pomiędzy ec2 -a a ec1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.