• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik na mx blue do 400 zł
#1
  • twój budżet: 400 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: mx blue
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? tak
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? nie, co do gier to gram w moba oraz strzelanki
    czy chcesz podświetlenie? chciałbym, ale nie jest wymaganeczy chcesz makra? nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? chciałbym, ale nie jest wymagana
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? tak
  • twoje uwagi (wygląd, firma): zastanawiam się między fnatic gear rush a cm storm quickfire tk
Odpowiedz
#2
Zdecydowanie QF TK. Fnatic raz, że przeważnie jest w układzie UK, dwa jest to OEM MK-50, z podwyższoną ceną, trzy jakościowo gorzej stoi od CM'ów.
Odpowiedz
#3
Akurat układ UK to dla mnie zaleta, gdyż lata spędziłem na klawiaturze z tym układem (logitech k120). Nie wiem czy ten malutki ente w cm by mi nie przeszkadzał :P
Odpowiedz
#4
Przyzwyczaisz się szybciej niż do układu UK.

Za 449 zł masz jeszcze CM QF Ultimate na MX Blue, też godna polecenia klawiatura i full size, jeżeli wolisz.
Odpowiedz
#5
Co do rozmiaru, preferuje właśnie klawiatury TKL. Po prostu fnatic mnie zaciekawił dość niską ceną i możliwościami ;) Po namyśle zdecydowałem się na cm storma. Mam tylko nadzieję, że nie będę budzić domowników w nocy :D W przyszłym tygodniu prawdopodobnie zamówię klawiaturę. Dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#6
napisz potem jak się sprawuje :)
Odpowiedz
#7
Jak znajdziesz, to polecam BlackWidow Ultimate 2013 na MX Blue (tylko nie pomyl z wersją na Razer Green ^^)
Odpowiedz
#8
No więc klawiatura już przyszła. Co mogę powiedzieć, na pewno jakość wykonania jest świetna, niebieskie podświetlenie bardzo przyjemne dla oka, jeżeli chodzi o wygodę pisania...no muszę się przyzwyczaić do wysokości klawiszy i tego nieszczęsnego małego entera, aczkolwiek pisze się bardzo świetnie. Co do głośności mx blue, myślałem, że będą troszkę cichsze :( Prawdopodobnie zakupię oringi, jeżeli w ogóle pomogą zmniejszyć hałas, gdyż domownicy w drugim pokoju słyszą to przyjemne (dla nich wkur*iające) klikanie :)
Odpowiedz
#9
o ringi z mx blue prawie nic nie dają :P ehhh.... klik mx blue <3 <3 <3 jak można go nie lubić ;o
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.