• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 300 PLN dom i miasto
#11
A myślisz może że dobrze by było wybierać płytę główną do desktopa pod katem integry dźwiękowej czy to i tak nie ma znaczenia?
Odpowiedz
#12
integra i tak zaazwyczaj jest słaba, płyta jak kupować to tylko stabilną, coś najlepiej (budzetowo) np. lga 115 to bierzesz i5 2400 z olx za 250 zł + Asus P8H67 a dzwiekowke zewnętrzną, DAC np. Prodigy Cube
Odpowiedz
#13
Jeżeli myślisz o chodzeniu w nich na miasto to Zoro HD będą dobrą opcją. Po paru godzinach siedzenia w nich, trzeba co prawda zrobić sobie przerwę tak na 5-10 minut.
Odpowiedz
#14
Poprawnie zaimplementowany ALC1150 potrafi przyjemnie rozczarować. W połączeniu z niepozornym wzmacniaczem TI NE5532 pędzi nawet 250 Ohmowe Beyery DT880 PRO. Jest to co prawda ekstremalnie rozrywkowy sposób prezentacji dźwięku, ale część osób chyba właśnie czegoś takiego szuka. Jestem zdania, że topowe płyty główne spokojnie są w stanie zastąpić kartę dźwiękową z przedziału do około 250zł. Dobieranie płyty wyłącznie pod kątem dźwięku nie ma jednak najmniejszego sensu.
Odpowiedz
#15
A nie znacie jakiś innych kompaktów w tej cenie, które nie stylizują się na podróbkę Beatsów? Czytałem, że mają dobry dźwięk, ale mimo wszystko przypał trochę chodzić po mieście w czymś co imituje markowe produkty :p
Odpowiedz
#16
(09-18-2016, 03:02 PM)Czyszczu napisał(a): integra i tak zaazwyczaj jest słaba, płyta jak kupować to tylko stabilną, coś najlepiej (budzetowo) np. lga 115 to bierzesz i5 2400 z olx za 250 zł + Asus P8H67 a dzwiekowke zewnętrzną, DAC np. Prodigy Cube
Bo dociskają uszy? :p
Odpowiedz
#17
A i jeszcze chciałem się spytać czy scena w tych słuchawkach wystarczy do grania w cs go?
Odpowiedz
#18
Jest takie coś jak recenzja, na str test gear, warto poczytać. Tam jest to napisane, ale ci odpowiem: wystarczy, jak na słuchawki zamknięte jest dobra
Nie wiem jakie masz teraz, ale scena jest wystarczająca, bez problemu można grać ;)
Odpowiedz
#19
Nie ma dużo ładnych portable, a na pewno nie za 300 zł.
Odpowiedz
#20
Sprawdź jeszcze Takstary HD6000/Omnitronic SHP5000 - naprawdę fajne słuchawki z dosyć mocno podbitym midbasem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.