• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki 150zł
#1
  • jakie obecnie używasz?: hyperx cloud
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?: tak aim as372n
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję): do gry tylko i wyłącznie.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?: rap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?: cs:go, ważne pozycjonowanie
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?:200zł, ale wolałbym coś do 150zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?:50/50
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?:zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?:tak żeby było lepiej do grania, nie rozróżniam :D
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?:tak, ale przeboleje oddzielny mikrofon.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):ważne żeby pady były skórzane, bo z tego powodu zmieniam hyperx cloud, skórzane pady były w tragicznym stanie i wymieniłem je na welurowe dołączone w zestawie i teraz słuchawki są otwarte.. słyszę wszystko z otoczenia, nie ma żadnego wygłuszenia dlatego potrzebuje czegoś nowego, a samych padów nie ma możliwości kupić niestety.
Odpowiedz
#2
Encory Rockaster będą wystarczające.
Ewentualnie HD669.
Dźwięk może być ciut lepszy w Superluxach.
Odpowiedz
#3
A z superluxow model hd669 najlepszy tak? I jeszcze dużo gorsze będą od hyperx?
Odpowiedz
#4
Nie jest najlepszy, nie rozumiem o co Ci chodzi mówiąc najlepszy.
Dla mnie będą lepsze od HyperX
Więeeeksza scena, mniej basu, bardziej szczegółowe i mniej ,,misiowate"
Mikro MT391, za 19 zł, świetna jakość
Odpowiedz
#5
Pisząc najlepszy miałem na myśli te superluxy w cenie do 150 zł
Odpowiedz
#6
Tak, ciężej o coś lepszego. Są jeszcze 668b, ale nie tłumią. 681 Evo są jeszcze, ale to dla basolubów i mają mniejszą scenę.
669 dla ciebie są myślę w sam raz ;d
Odpowiedz
#7
Główny minus 669 to mocny ucisk na uszy.
Odpowiedz
#8
http://procpu.pl/p/1711/33024/superlux-h...racza.html - tutaj jest fajna promocja na hmc631 wg mnie warto dorzucić i mieć jak dla mnie o wiele lepszą jakość :)
Odpowiedz
#9
O tu warto dorzucić, a co do 669 t4co to można je rozgiąć, na HMC631 pomogło ;)
HMC mają dobre mikro i grają ,,bezpieczniej", są zrównoważone, a 669 mają podkreślone skraje (wysokie tony) i ciut większy bas, ale znów nie wycofaną średnice. W skrócie HMC są spokojniesze i grają bardziej klarowniej.
669 jak nie możesz dopłacić.
Odpowiedz
#10
miałem hmc631 i 3 razy oddawałem je na gwarancje :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.