• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik do 350zł
#1
  • twój budżet: 350zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?: mechaniczna
    • jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Nie mam masywnych dłoni. Klawiatura byłaby głównie pod FPSy, ale lubie sobię również popisać.
  • czy chcesz podświetlenie?: tak
  • czy chcesz makra?: nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze?: nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek?: fajnie jakby miała.
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)?: w ostateczności
  • twoje uwagi (wygląd, firma): 
Mam okazję kupić za 340zł Ozone Strike Pro na Redach, tylko nie wiem czy te switche byłby odpowiednie dla mnie. Niestety nie mam możliwości ich sprawdzenia w żadnym sklepie.
Odpowiedz
#2
Tak redy będą ok. Co do pisania - jeśli masz wyczucie i piszesz w miarę szybko to będzie ok. Z początku będzie trudno się przyzwyczaić ale jak już ogarniesz to będzie miodzio :D
Odpowiedz
#3
Piszę bardzo szybko, ale moja obecna klawiatura uniemożliwia mi to. Aktualnie mam Roccat Isku i po 4 latach, pisze się na niej tak nijako, jakby przyciski kleiły się do membrany i strasznie wolno odbijały. Poczekam jeszcze na kilka opinii, ale raczej wezmę tego Ozona, bo bardzo mi się spodobał.
Odpowiedz
#4
Jak najbardziej, dobra klawa.

A i koniecznie oringi sobie załatw - z hydraulicznego na przykład, bo taniej ;d
Odpowiedz
#5
http://procpu.pl/p/1727/31271/fnatic-gea...racza.html
Ewentualnie na Brown : http://procpu.pl/p/1727/31319/fnatic-gea...racza.html
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
O Amok, to zamawiać to? :D
Odpowiedz
#7
Jak jest to ja bym brał bo okazja mega :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
te fnatici mają małego shifta, angielsko/niemiecki układ (US english), to imo to padaka nie okazja ;D wole dać 100 zł więcej i mieć normalnego dużego shifta ;)
Odpowiedz
#9
Moja isku ma małego shifta, bo kupiona w niemczech, więc dla mnie to plus. :D
Odpowiedz
#10
Ja na początku do entera w wersji NA nie mogłem się przyzwyczaić, a teraz nie wyobrażam sobie innego enterka :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.