• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EC2-A
#1
Dobra. Do zakupu brakuje kilka dni, ale mam kilka pytań zeby sie upewnić.
Gram aktualnie na Kinzu v3 i jej waga jest mega fajna. 77g ale uważam że mogłaby być delikatnie cięższa. Grałem na Kraicie 4g, który ważył 85g i sie grało lepiej. Czy zauważę jakąś sporą róźnicę w wadze między Kinzu a EC2-A (93g)?
Ewentualnie może da się jakoś zmniejszyć wagę myszki? Może jakieś niepotrzebne plastiki wewnątrz?
Aaa. I te myszki Zowie by BenQ to samo co zwykłe Zowie? Jedynie co wiem to, że scroll poprawiony.
Odpowiedz
#2
Moge ja cos napisać bo miałem sporo gryzoni w tym kinzu v3, i zowie fk2 czy Flicka czy wlasnie ec2-a. I powiem tak najlepsza wagę ma wlasnie ec2-a i to ja podnosi mi sie najwygodniej i najpewniej :) nie ma co sie bać ja prosto z fk2 sie przesiadłem to waga 85g a 93 czy ileś jest zauważalna ale wyłącznie na +. Ja jednak mysle nad zmiana nad ec1-a ale nie jestem pewny. Jednak czyje ze wygodnej by mi było
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Mam nadzieje, że tak będzie. Pozostaje tylko kwestia prawego boku. Czy trzymając fingertipem będzie wygodnie. Roccat Kone Pure był mega wygodny a podobno to podobne myszki (ale ten prawy bok sie w nich jednak różni).
Odpowiedz
#4
Mi poprzez jej rozmiar ucieka z palma w fingertip i jest bardzo wygodnie :) wygodniej niz kone pure bo kone wydaje sie znacznie mniejsza przez co dla mnie, mniej wygodna. Nic sie nie bój zawsze mas 14 dni na zwrot :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Te słynne "14 dni na zwrot". A co do tego też mam pytanie. Bo ja planuje pójść sobie do x-komu i pomocać tą EC2-A, po czym i tak kupić ją przed neta. Darmowa dostawa + mozliwość zwrotu xd Taka ze mnie cebula. I jakbym chciał ją zwrócić, to moge do nich napisać o zwrot a myszke przynieść osobiście?
Odpowiedz
#6
Lepiej kup w sklepie, wtedy przy 14 dniowym kasę dostajesz do reki a za przesyłkę tez nie płacisz ^^ wiem bo to jedyny sklep co zwraca gotówkę a wujek amok brał testował i zwracał z 10 produktów u nich juz
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Ale przecież to 14 dni jest tylko wtedy, jak kupujesz przez internet. A jak kupie w sklepie to bez powodu mi pieniędzy chyba nie zwrócą.
Odpowiedz
#8
W xkom wlasnie zwrócą :D dlatego o tym mowie!
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
(07-19-2016, 08:14 PM)Amok napisał(a): W xkom wlasnie zwrócą :D dlatego o tym mowie!

Wszystkie przedmioty to obejmuje? Jest to gdzieś potwierdzone?
Odpowiedz
#10
Nie wiem czy wszystkie ale słuchawki myszki klawiatury itp raczej tak, no ja tak robiłem z 15 razy (dla znajomych tez)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.