• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 200zł z wieloma przyciskami
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4 Tech X-750F
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200-2000dpi (z włączoną akceleracją)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: średnia
  • w co grasz (podaj tytuły gier): World of Warcraft, World of Tanks, Wiedźmin 3, czasem League of Legends
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): obecnie 2 boczne przyciski pod kciukiem oraz multifire, ale szukam myszy, która ma wiele dodatkowych przycisków
  • twój budżet: 200zł
  • jaki chwyt stosujesz: palmo - claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka): 18,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? 1,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie, ale nie wykluczam całkowicie takiej możliwości
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: zepsuła się rolka, brakowało mi dodatkowych klawiszy (oprócz 2 bocznych)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Potrzebne wiele przycisków dodatkowych, przewodowe połączenie, niska waga oraz brak migających elementów. Mile widziane programowalne klawisze.
Odpowiedz
#2
wiesz problemem tych myszek z duża ilością przycisków jest to, ze są ciężkie, imo to mógłbyś przetestować sobie Tesoro Thyrsus za 160 zł i najwyżej oddać do 14 dni jeżeli Ci nie podejdzie
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź. Wygląda na to, że jednak waga nie powinna grać roli, bo stary A4Tech X-750F według specyfikacji waży 104 g, a Tesoro Thyrsus bez kabla około 110 g. Niestety w wielu recenzjach usłyszałem, że jest mało wygodny.
Sprawdzałem też recenzje myszy Hama uRAGE MMORPG, która również waży 110g i ma 8 przycisków więcej (łącznie 18), ale za to słabszy sensor (Avago 3050 zamiast AVAGO ADNS-9800).

W każdym razie gdyby waga nie grała roli, to czy przypadkiem Logitech g600 nie byłby najlepszym wyborem do 200zł? Jedyne wady jakie znalazłem na podstawie wideorecenzji lub specyfikacji to większa waga (133 g bez kabla) oraz jeżeli już się czepiać to brak pozłacanej końcówki USB.
Ale podobno jest najbardziej wygodna ze wszystkich 3, ma ten sam dobry sensor co Tesoro Thyrsus (AVAGO ADNS-9800) oraz zawiera w sumie 20 przycisków.
Odpowiedz
#4
Jeżeli waga nie gra roli to brałbym właśnie G600, na pewno jest najwygodniejsza z tych wieloprzyciskowych myszek.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.