• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier(200zł)
#11
grają grają, właśnie dlatego są strasznie basowe ;) na 100we są bardziej basowe od HF ;p nawet moje fidelio x1, które mają go sporo nie przebiją hyperów... jakości i rodzaj basu to już inna bajka ^^
Odpowiedz
#12
no mi chodziło o jakość nie jebnięcie ;d
Choć ja miałem takie złudzenia bo jeśli HD mają mało to HMC wogóle, a tak to mi się porównało
Odpowiedz
#13
No to by się pewnie zgadzało :]

wiesz dla niektórych to jebnięcie jest wyznacznikiem czy coś jest basowe czy nie
Odpowiedz
#14
Po długich namysłach , zdecydowałem się kupić Hyperx Cloudy za 219,00 zł. Jak będę gdzieś na turnieju lub czymś takim, wolałbym zamknięte słuchawki. Wolę również dźwięk Hyper'ów. O gustach się nie dyskutuje :D
Odpowiedz
#15
Nie chciałbym również inwestować w osobny mikrofon , w osobne to , osobne tamto.
Odpowiedz
#16
(07-01-2016, 09:24 PM)KraiGen napisał(a): Po długich namysłach , zdecydowałem się kupić Hyperx Cloudy za 219,00 zł. Jak będę gdzieś na turnieju lub czymś takim, wolałbym zamknięte słuchawki. Wolę również dźwięk Hyper'ów. O gustach się nie dyskutuje :D

A słuchałeś innych żeby tak mówić?
Odpowiedz
#17
Jak pasują to najważniejsze ^^ :)
Odpowiedz
#18
Te core to imho średni wybór. Sa okrojone z welurow kabli itp
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Nie potrzebne mi są welury i te kable (laptop...) , jedyne na co narzekam to brak woreczka na słuchawki i przejściówki z 2 na 1 minjack (1 wejście audio...)
Odpowiedz
#20
Niedawno były zwykle za 250 a na olx miesięczne za 200
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.