• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka profilowana pod cs:go
#1
aktualna mysz: mionix avior 7000
podkładka: razer goliathus control
dpi: 950
czułość w cs:go: 1
ułożenie palców: 1+2+2
długość dłoni od czubka palca do nadgarstka: 19cm
szerokość palca: 1,7cm
budżet: nieograniczony

Cześć.
Sprawa wygląda następująco, mam mysz mionix avior od grudnia 2014. Przez tak długi czas dalej nie jestem w stanie dobrze ułożyć na niej dłoni. To znaczy nie gra mi się na niej jakoś tragicznie, ale często mam wrażenie, że może mi wypaść z ręki w najmniej oczekiwanym momencie. Nie mogę złapać jej ulubionym palm gripem, dlatego łapię ją jakąś dziwną mieszanką palm-claw a czasem nawet fingertip. Spowodowane jest to tym, że mysz jest za krótka i zbyt płaska. Zraziłem się mocno do myszek symetrycznych właśnie przez tego mionixa. Aktualnie szukam dużej i wyprofilowanej myszki. Ok 8 lat temu miałem pierwszego DeathAddera i dobrze go wspominam, ale od tego czasu dłoń pewnie sporo urosła. Szukając myszki dla siebie najbardziej wpadły mi w oko następujące modele: Rival 300, Logitech G502, Cougar 550M/530M, DeathAdder Chroma, Zowie EC1-A, Roccat XTD Optical, Roccat Kone Pure Military
Odpowiedz
#2
Nie chcesz sprzedać aviora? :d
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Imo to zobacz na rivala 300 jak chcesz po prostu długą myszkę i do tego lekką
XTD Optical jak chcesz dużą ale ciężką
M550 jak chcesz dużą, ale nie tak długą jak rival, o sredniej wadze ale o dosyć śliskim plastiku
g520 jak chcesz klocka z latajacym scrollem, ni to duża ni to mała, taka średnia długość ale wąska.
Chroma jak pasował Ci dawny Da to i ta powinna pasować, imo powinien być to całkiem bezpieczny wybór
EC1-A póki co nie m a ciągle w sklepach
Military za mała będzie pewnie
Odpowiedz
#4
Popatrzyłem jeszcze trochę na myszki symetryczne, bo w sumie tak głupio z góry je odrzucać. Może ktoś coś powiedzieć o DM1 Pro, FK1 albo ZA11?
Odpowiedz
#5
ja to się boję, że symetryczne Ci nie podpasują skoro Avior nie leżał dobrze ;/
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.