• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 250zł do gier // Karta dźwiękowa +/- 150zł
#21
Zalman to raczej kwestia dostosowania.
Wątpię, że Czyszczak trzymał go przy ustach :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#22
(06-11-2017, 07:14 PM)XeXu napisał(a): Zalman to raczej kwestia dostosowania.
Wątpię, że Czyszczak trzymał go przy ustach :)

Ale być może po prostu mówi głośniej ;)
Odpowiedz
#23
Mówił, hmmm
Normalnie :9
Zbierał nawet okej, tylko razem z klawiaturą.
Masz na głównej stronie porównanie mikro do 30zł, poszukaj w starszych wpisach ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#24
No poszukam, ale raczej nie ma siły która by mnie przekonała do tego zalmana, bo używam go już od 6 miesięcy i mnie niezbyt zadowala.
Odpowiedz
#25
temat wyczerpany, moim zdaniem dostałeś wystarczająco odpowiedzi do tego żeby odpowiedzieć sobie jakie słuchawki będa najbardziej odpowiednie dla ciebie,
na koniec dodam, że dużo osób patrzy pod względem estetycznym, wyglądowym na słucahwki niż praktycznym, w tym przypadku słuchowym :)
ps rozkręcisz słuchawki i zobaczysz o co nam dokładnie chodzi.
Odpowiedz
#26
Myślę że pierw kupię kartę dźwiękową, zobaczę czy zmieni się coś z tym moim zalmankiem i wtedy zdecyduję czy zostawiać zalmana i kupić ISK HD9999, czy kupić Roccaty. Tak będzie najrozsądniej.
Jeśli chodzi o samą kartę to niestety używkę xonara boję się kupić, bo jak czegoś nawet nie ogarnę to będę cały czas myślał że to wina tego iż jest ona używana ;p Zdecyduję się raczej na Creative Sound Blaster Audigy Fx 5.1 https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-c...01-733942/
Odpowiedz
#27
ja mam xonara dg, kupiłem używkę za 50 zł i fakt było troszkę walenia się ze sterownikami (przez pól roku myślałem, że mikro nie działa...). Co do awaryjności to rzadko się psuje.
Zalman był na kablu, po lewej i nie przy ustach
mówiłem normalnie. Zbiera średnio, ale wystarczająco. Dla mnie mikrofon średni, ale ma plus, że da się go zaczepić
W polecanych jest, bo większość go używa, no a nie jest najgorszy.
Odpowiedz
#28
Co powiecie o takiej karcie dźwiękowej: http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-x-fi-x...36936.html?
Odpowiedz
#29
Tak poczytałem i przemyślałem (pod kątem tych Roccatów), że przecież dźwięk przestrzenny działa na zasadzie ustawienia poszczególnych głosników, więc dziwne by było, żeby Roccaty miały dawać uczucie dźwięku przestrzennego, skoro to nadal będą jakby 2 źródła dźwięku dla mnie (3 przetworniki z lewej i 3 z prawej), z których fale dźwiękowe będą przecież i tak szły tylko z lewej i prawej strony do mnie, a nie tak jak to jest z głośnikami ustawionymi pod 5.1 że są źródła dźwięku obok mnie, za mną i przede mną. Chyba serio napaliłem się na te Roccaty jak typowy amator który po prostu przeczytał "dźwięk przestrzenny" i pomyślał że będzie się czuł w grach jak w środku akcji (niestety nawet recenzenci na yt tak to określali, a gdy się nie ma możliwości sprawdzić to na czymś trzeba się opierać i są to recenzje...).

Czy jakaś w miarę przeciętna karta dźwiękowa będzie wstanie odszumić tego mojego Zalmana MIC1 bez straty na jakości mojego głosu? Jeśli tak to bym przy nim może został i jakie wtedy słuchawki (tak do 300zł) najlepiej kupić przede wszystkim do CS:GO i muzyki? ISK HD9999 czy jest może coś jeszcze ciekawszego (z tych ocen z podsumowania wychodzi na to że Somic v2 są najlepsze do muzyki i gier??)? Ważne by miało scenę jak najbardziej zbliżoną do tej w Roccatach, by było jak najlepsze pozycjonowanie. A kartę dźwiękową bym może dokupił w najbliższym czasie (np. używkę asus xonar dx).

Ważne też by słuchawki były po prostu lepsze od tych jakie mam obecnie - Beats By Dr DRE Solo Monster.

Znalazłem też słuchawki takie jak:
Steel Series 9H czy Razer Kraken 7.1 Chroma, czyli słuchawki posiadające już własne karty dźwiękowe. Warto nad takim czymś się zastanawiać zamiast nad słuchawkami + kartą?
Odpowiedz
#30
z tymi kavami 5.1 analog jest tak, że lepiej odczuwasz jak coś jest z tyłu/przodu, głównie dzięki temu, że ma osobne głośniczki, właśnei czujesz sie jak na takim kinie domowym, ale w muzyce brzmi to bardzo źle, bardzo sztucznie, niestety coś za coś. Plusem kavów jest to, że są wygodne i możne je dostać od czasu do czasu za ok 300 zł.

Takie Somic v2 nei dają wiele gorszych wrażeń w grach, a w muzyce biją kavy na głowę. Zalmian mic1 sam z siebie jest taki lekko zaszumiony, ale do komunikowania się nie sądzę, żeby to komuś przeszkadzało - jak mówisz, że u Ciebie jest tak źle, to może co śinnego ingeruje w dzwięk, także cholera wie czy na innej karcie będzie lepiej czy nie. Pozostaje Ci tylko sprawdzić u kogoś innego jak to brzmi.

9H czy krakeny to sobie odpuść...
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.