• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka trwała
#11
Istnieje szansa że miałem pechową i za szybko mi się wytarła? Warto pchać się jeszcze raz w taito 2017? 90zł to jednak trochę jest za te 5 mscy, ale jakoś przyzwyczailem się i boję się że na innej będzie mi dziwnie ;p
Odpowiedz
#12
Zamówiłem qck+, taniej niż taito 2017, większa dostępność i na taito się już przejechałem więc nie ma co.
Zobaczymy jak będzie z tą qck, a jak nie przypasuje ślizg to się odda i pomyśli dalej ;p
Odpowiedz
#13
zdaj relację ;p
Sam przymierzam się do kupienia jej, swoją kupiłem jakoś pod koniec 2012 i podobno te nowe są teraz podobno szybsze.

ps. za ile kupiłeś qck+ plus ?
Odpowiedz
#14
W x-kom za 70 zł qck+. Nie wiem czy to nowa czy stara ;p Roccaty Taito w x-kom mają bez dopisku 2017, wiec nie wiem jak z qck.
Odpowiedz
#15
heh, u mnie było na odwrót.
Koleżka ma starą QCK, o dziwo w dobrym stanie
Jest dość szybka (szybsza niż Taito) i koledzy się tu kiedyś zdziwili jak uznałem ją za średnio szybką ;p
A ten QCK mass nowszy od kolegi (powinien różnić się tylko grubością) wydawał się ohydnie mulistym, strasznie wolny.
Co by nie powiedzieć, QCK też spoko podkładka
Odpowiedz
#16
Zobaczymy jak się spisze ;P Jutro czy pojutrze będzie, to jak trochę poużywam to napiszę jakie wrażenia odnośnie szybkości i kontroli.
Odpowiedz
#17
Odebrałem qck+ i póki co tylko 15 min strzelałem sobie w kropki w csie, ale czuć od razu różnicę. Jest moim  zdaniem szybsza od Taito 2017 i trudniej zatrzymać myszkę w punkcie. W sumie to przez ostatni tydzień prawie nie grałem w CS i może nie jest to najbardziej miarodajna opinia, ale pierwsze odczucie własnie takie. Zobaczymy po jakimś czasie jak będzie.

Dodatkowo też ręka mi się do niej strasznie klei... Ale może to wina tego że wcześniej piłem piwo (alko rozgrzewa), redbulla 30min temu (rozgrzewa w chuj) i zupkę z wifona z wrzątkiem (rozgrzała w chuj xD).
Odpowiedz
#18
(10-20-2017, 01:17 PM)essa napisał(a): poszukuję podkładki po ktorej myszka będzie sie fajnie przesuwać, polecicie coś?

Roccat Kanga, świetna i tania podkładka.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#19
"myszka będzie sie fajnie przesuwać"
nie ma to jak konkret i pisanie o tym bez zakładania tematu XD
Odpowiedz
#20
Ogólnie to chyba myszka na każdej (równej, nie poszarpanej) podkładce będzie się "fajnie przesuwać" :D Zależy tylko czy ma się przesuwać szybko czy wolniej? No i sam moment zatrzymania ;P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.