• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz i podkładka do OW
#11
Jak ty wypisałeś jakieś ogromne myszki pod palma. Może powtórzę, fingertip, mała mysz.
Odpowiedz
#12
Na autorskiej wersjii pmw3360 masz roccata kone pure owl-eye, ale poza rozmiarem to z ZA13 niewiele będzie miał wspólnego. pmw3360 ma też ninox venator, ale tej za to nie dostaniesz w Polsce. Możesz też brać pod uwagę myszy na pwm3330, który pod względem istotnych parametrów gorszy od pwm3360 nie jest (a sam uznawałbym go za lepszy pod kątem feelingu), konkretnie mysz: cm storm mastermouse s. Jedyne zastrzeżenie to zbyt sztywny kabel, sam wymieniłem go na kabel od zowie (co wymaga wycięcia części plastiku z gniazda, żeby wtyczkę włożyć odwrotnie, bo w kablach zowie i mastermouse s żyły idą w odwrotnej kolejności), do tego ma niepotrzebny ciężarek w środku, który można wyjąć po rozkręceniu myszy, przy okazji raczej tracąc gwarancję.
Odpowiedz
#13
A ta Kone Pure Owl Eye czym tak bardzo różni się od ZA13?
Odpowiedz
#14
kształtem, jak widać na zdjęciach :P
tutaj masz ją obok logitecha g102 (ta sama obudowa, co g pro), owl-eye w środku:
[Obrazek: M9yefvp.jpg]
Odpowiedz
#15
A będzie ona wyższa od G Pro? Bo niestety na tym obrazku tego nie widać, a to wysokość G Pro najbardziej mi przeszkadza.
Odpowiedz
#16
będzie.
Odpowiedz
#17
Jeśli nie zwróciłeś uwagi, to G Pro ma identyczną wysokość co ZA13, więc to raczej profil myszki decyduje. ZA13 i g pro mają 38 mm, roccat KPOE ma 40 mm.
Odpowiedz
#18
No tak, tylko G Pro jest płaska, a ZA13 ma różne wysokości w różnych miejscach i nie wiem jak odczytać tę wysokość, z którego punktu ^^
Odpowiedz
#19
(09-18-2017, 07:55 PM)Bocik napisał(a): No tak, tylko G Pro jest płaska, a ZA13 ma różne wysokości w różnych miejscach i nie wiem jak odczytać tę wysokość, z którego punktu ^^


ciężki przypadek się trafił.. wróć killka postów wstecz i będziesz miał odpowiedź. 

Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
Również kierowałbym się na KPOE.
W małych myszkach, szczególnie pod finger'a, bardzo dobrze się trzyma.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.