• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
recenzje podkładek
#1
Robicie ostatnio sporo recenzji dość specyficznych podkładek, z jednej strony wyróżniających się na pierwszy rzut oka, z drugiej strony ich wyjątkowość zwykle przekłada się na parametry czy cenę ukierunkowane na dość wąską grupę odbiorców, finalnie przeciętnemu użytkownikowi polecacie zwykle natec genesis m11, zowie sr i zowie tf, posiadające ogromny rozstrzał ceny i parametrów, zasadniczo nie macie żadnej alternatywy dla 2 najpopularniejszych podkładek ze średniej półki cenowej: razer goliathus i ss qck. Dlatego proponowałbym recenzje bardziej standardowych podkładek w rozsądnej cenie. Moje propozycje to:
-cougar speed, za bardzo dobrą cenę;
-kingston hyperx fury pro, jest to jedyna podkładka jaką znam posiadająca gwarancję, jak wiecie sam ją mam i po ponad pół roku użytkowania, pod względem ślizgu nie jestem jej w stanie nic zarzucić;
-corsair mm200, podkładka ma dużo pozytywnych opinii, pod względem ślizgu jak i stosunku ceny do jakości;
-roccat sense, najtańsza podkładka hybrydowa na rynku, aktualnie 35 zł za jedną z wersji kolorystycznych, nawet jeżeli nie zniszczy konkurencji parametrami, to przy akceptowalnej kompatybilności z sensorami i żywotności może stanowić poważną alternatywę dla innych, zwykle wielokrotnie droższych podkładek hybrydowych.
-kingston hyperx skyn, jako śmiesznie tanią alternatywę plastikowych podkładek, plastikowa kartka z czymś w rodzaju taśmy klejącej zamiast gumowego spodu, można ja chyba odklejać i przyklejać na nowo.

Przy okazji dodam, że logitech stracił wyłączność do sensora pwm3366 w sierpniu tego roku, wyszła już pierwsza mysz od corsaira, niestety typowa moba http://www.corsair.com/en-us/scimitar-rg...ming-mouse ale można mieć nadzieję, że pojawią się jakieś konkrety na tym sensorze.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
recenzje podkładek - cesarz cyberprzestrzeni - 10-30-2015, 08:17 PM
RE: recenzje podkładek - t4co - 11-02-2015, 10:44 AM
RE: recenzje podkładek - Czyszcz - 09-03-2016, 03:38 PM
RE: recenzje podkładek - Hya - 09-05-2016, 06:16 PM
RE: recenzje podkładek - Cryptic Anus - 09-05-2016, 07:56 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.