• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka ~250zł oraz podkładka do niej.
#1
Witam wszystkich. Chciałbym napisac, że jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy użytkowników i redaktorów. Strona ma, moim zdaniem, genialny, przejrzysty interfejs (gorzej forum ;)) Mam nadzieję, że uda nam się wybrac myszkę ;)
Jaką obecnie myszkę używasz: Jakiegoś śmiecia dołączonego do laptopa.
Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400-1200
Czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Średnia
Czułość w Windows: Standardowa
Czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):-
Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):7cm
W co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, różne RPG-i
Jaką masz obecnie podkładkę:Podkładkę dokupię już pod wybraną myszkę (oczywiście tak jak mi doradzicie)
Ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5
Twój budżet: Myszka:250zł, Podkładka:40zł
Jaki chwyt stosujesz: Palm/Fingertrip grip
Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
Jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Praworęczny
Jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17cm
Jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5cm
Czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie, ale jestem otwarty na propozycje.
Czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Raczej gram na niskich DPI
Co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Wszystko, sami wiecie jakie są myszki dołączane do laptopów :D
Czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
Uwagi (np. co do wyglądu myszki): Wolałbym, żeby to była myszka asymetryczna. Na początku miałem kupic SS Rival, ale okazało się, że mam za małą dłoń. Teraz mocno zastanawiam się nad Razer DA2013, słyszałem o niej wiele dobrego, aczkolwiek podobno jest dosyc awaryjna. Zowie FK1 odrzuca mnie trochę surowym wyglądam, ale jeśli nei byłoby nic lepszego to mogę się na nią zdecydowac. Myszka ma wygladac schludnie (fajnei jakby były jakieś kolorowe elementy, nie obowiązkowo).
Prawdopodobnie kupię podkładkę Tesoro Aegis x2, również jestem otwarty na propozycje.
Zależy mi na najlepszych produktach w tych cenach.
Pozdrawiam.


Wiadomości w tym wątku
Myszka ~250zł oraz podkładka do niej. - Mostian - 01-26-2015, 09:50 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.