• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wymiana g403 na coś podobnego pod palm lub palmo-claw (lub naprawa gumy)?
#1
Witam, chciałem zmienić myszkę w niedalekiej przyszłości na dm4 evo S i chciałem zapytać czy poza sensorem i przełącznikami wersja s różni się jakoś znacznie od zwykłej wersji? Myślałem o zmianie g403 w której mi się wytarła guma na lewym boku na tyle że zrobiła się dziura i musiałem oderwać gumę bo mnie wkurzała i na razie nakleiłem tam kilka warstw taśmy izolacyjnej żeby jako tako wyrównać przeskok między tylną obudową a przodem ale niestety nie jest to idealne rozwiązanie, myszkę używam na 1000DPI, nie używam dodatkowego 10g obciążenia przez co myszka powinna mieć  87g, podświetlenie stałe ale nie jest koniecznie równie dobrze może go nie być, kabel przyznam że jest ciut za sztywny w g403 + myślałem nad zmianą na wolniejsza podkładkę (a4tech x7), ale może to myszka mogłaby mieć trochę wolniejsze ślizgacze a w recenzji dm4 evo jest wspomniane że są wolne, ale może macie jakieś ciekawsze propozycje kablowe do np. 150zł albo bezprzewodowe do np. 300zł bo podobno bezprzewodowe myszki już nie mają dużych opóźnień. Oczywiście mogę dopłacić te powiedzmy 30% do podanego budżetu jeżeli będzie warto. Ew. może wiecie czy da się dorwać w rozsądnej cenie jakieś akcesoria naprawcze do g403 bo może da się kupić tylko samą gumę na bok do przyklejenia, bo poza zbyt dużym garbem g403 to dalej fajna myszka. Przyciski boczne to must have. Oprogramowanie wystarczy, żeby miało zmianę DPI i koloru lub wyłączenia podświetlenia i zapisu w pamięci wewnętrzej, nie jestem fanem używana dodatkowych programów w tle.

//aktualizacja
myszki podobne do g203 odpadają
myszki z perforacją na górze i bokach odpadają
DM4 EVO S już przetestowane i nie specjalnie pasuje
budżet max 250zł dla przewodowej, 450 dla bezprzewodowej
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
wymiana g403 na coś podobnego pod palm lub palmo-claw (lub naprawa gumy)? - matiasm - 07-26-2022, 05:16 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.