• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik od CM się nie sprawdził - proszę o ponowną poradę (może nożycówka?)
#8
(04-22-2022, 05:21 PM)Hya napisał(a): Tak ODM to coś w tym stylu :) Tak robi wielu producentów, czasem jednak zmieniając pewne rzeczy w projekcie. Tylko najwięksi mogą sobie pozwolić na zrobienie np. myszki czy klawki od zera.

Wydaje mi się, ze low profile mogłyby rozwiązać problem, bo sporo jest różnica w ich klikaniu a standardowego mechanika - https://www.test-gear.pl/testy-i-recenzj...ter-sk630/ recenzowaliśmy takiego, na low prof RED i takie Ci też polecam. Osobiście używanie tej klawiatury to była dla mnie katorga, ale z klawek w laptopie też nie potrafię efektywnie korzystać. Zawsze mozesz oddać do 14 dni jak Ci nie siądzie.

Taka ciekawostka dlaczego tak mało jest nożycowych klawek... bo nożycowe klawisze gdy mocno się je wciska to częściej od membran i mechaników ulegają uszkodzeniu (są zwyczajnie najdelikatniejsze z nich), łamie się ten mechanizm nozycowy w nich. Gigabyte przestali produkować bo im się nie opłacało, dużo było zwrotów. Pamiętaj, że wiele graczy mocno katuje klawiatury i sam się do nich zaliczam ;D

O hej :) myślałem że mi już nie odpiszesz ;) Ten SK630 Ma jedną istotną dla mnie wadę - kształt klawisza to czworokąt foremny :) Problem to dlatego, bo czasem pływam palcami jak najniżej podczas pisania i często przy takim profilu (mam K400+) blokuje mi się palec na krawędziach takich klawiszy.

Wiesz co, spodobały mi się Logitech G815. Szczególnie ten klikający wariant. Masz jakieś uwagi na jego temat?

PS. Czy mechaniczne przełączniki w wersji LOW występują w wariantach z wyraźnym klikiem (no bo te RED i SPEED są raczej nieme)?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mechanik od CM się nie sprawdził - proszę o ponowną poradę (może nożycówka?) - Nova - 04-28-2022, 09:09 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.