• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do FPS
#1
  • jakie obecnie używasz? ATH-PDG1
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej? FiiO K5 Pro
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - do gier chociaż kartonowe brzmienie bez bassu mi nie przeszkadza w muzyce
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - elektronika - dnb, neurofunk, phonk itd.
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS: GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? wstępnie 1000zł - wydaje mi się, że większy budżet do gier nie ma sensu
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dla mnie znak równości
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? najlepiej otwarte, w zamkniętych czuję się jak w klatce
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - ciężko powiedzieć
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Przeszkadza głównie jakość wykonania (beznadziejny kabel, który już 2 razy był wymieniany) i mało miejsca na uszy
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Ogólnie rzecz biorąc jestem dosyć obeznany w temacie, miałem kilka par otwartych słuchawek z topki do gier (ad700x, akg 702, dt990pro) i zawsze było coś nie tak. AD700X i K702 - scena dość spora, ale im przeciwnik był bliżej tym słabiej go słyszałem - dodatkowo ad700x grały dużo gorzej niż na poprzednim dac/amp - FiiO E10K (niedopasowanie do K5 Pro?), do tego obydwie pary dość przeciętnie zbudowane - w akg przestała grać lewa słuchawka, przylutowałem kabelki trochę pograły i znowu zmarły; ad700x - strasznie uwierające w głowę skrzydełka zwłaszcza, że jestem łysy przez co robiły mi się ślady na głowie po długim użytkowaniu. DT990 - mocny docisk i dźwięk bez szału. Aktualnie mam pdg1, które wygrzebałem z szafy - nie bardzo chcę je dalej użytkować powody wymieniłem na początku. Kupiłem ostatnio Fidelio X2 - bardzo fajna jakość wykonania jak i komfort ale dźwięk w CS jakby bez separacji ciężko określić pozycję przeciwnika. Podsumowując żadne "topowe" słuchawki, które miałem nie grały tak dobrze w CS jak pdg1. Jeśli jest jakaś alternatywa dla nich to proszę o pomoc w znalezieniu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Słuchawki do FPS - noscope720 - 03-03-2021, 05:51 PM
RE: Słuchawki do FPS - FreeQ - 03-03-2021, 10:52 PM
RE: Słuchawki do FPS - noscope720 - 03-03-2021, 11:23 PM
RE: Słuchawki do FPS - FreeQ - 03-04-2021, 06:40 AM
RE: Słuchawki do FPS - noscope720 - 03-05-2021, 02:22 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.