• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór klawiatury 250-400zł
#3
Przetestuj sobie jak Ci będzie gdy pod klawką podłożysz po prostu podkładkę pod myszkę, tak żeby nadgarstek leżał na podkładce.

co do modeli to

Sharkoon Skiller Mech SGK3 - osobiście mam mieszane odczucia, za dużo razy słyszałem o jakichś dziwnych problemach z produktami sharkoona. Nieraz mają udany model nieraz kompletnie problematyczny.
SPC GEAR GK550 OMNIS Kailh RED - w swojej cenie warta zakupu. Bardzo mało zwrotów mają w stosunku do sprzedanych egzemplarzy, to dobrze świadczy.
razer ornata chroma ( mimo wszystko nadal) - wcale klik nie jest jak w normalnym mechaniku. Nie warta tych pieniędzy
XPG Summoner - spoko wybór, zwłaszcza że na Cherry MX Silver są. W ogóle polecam silvery zamiast Redów, dużo lepsze przełączniki
Genesis RX85 - Póki nie było SPC to była dobra budżetówka
Cooler Master MasterKeys Pro L - GeForce® GTX Edition Cherry MX Red (choć nie wiem czy i gdzie jest dostępna) - niedostępna, może używki szukaj.
Corsair STRAFE - niewarta, odpowiednik SPC a droższa, niczym się nie różni od SPC geara poza przełącznikami. Corsair w serii budżetowej ma fatalną elektronikę, unikaj tej serii.
Logitechu G413 - nie lubię romoer G (dla mnie to jak membanowy przycisk) więc ciężko mi komuś polecać klawkęz nimi ;)
logitech g213 prodigy ( wiem że membranowa ale przyciągnęła moją uwagę) - jak chcesz dobrą membranową to fajniejsze robi SteelSeries, ciche i ładniejsze ;).
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór klawiatury 250-400zł - Whateverman - 01-10-2021, 01:02 PM
RE: Wybór klawiatury 250-400zł - XeXu - 01-14-2021, 12:57 PM
RE: Wybór klawiatury 250-400zł - Hya - 01-15-2021, 05:56 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.