• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z wyborem myszki 100-200zł
#1
Dobór myszki
  • jaką obecnie myszkę używasz: Mad Catz R.A.T. 3 ma już 6lat.
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:1800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 1800, czasem zmieniam na 900 np przy korzystaniu ze snajperki- ale rzadko.
  • czułość w Windows: 6/11- tak jak w testach, plus 1800dpi na myszce
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 450-900-1800-3500,  3500 jest, ale praktycznie nie korzystam, bo np na pulpicie jest za szybko. Brak możliwości ustawienia innych DPI.
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): nie grywam w multi fps, uważam, że do ogrania single z AI nie ma znaczenia.
  • w co grasz (podaj tytuły gier): hack slashe typu Grim Dawn, Diablo itp. RPG jak Divinity Original Sin2, Pathfinder Kingmaker, Pillars of Eternity itp. RPG typu Gothic, gdzie nie można korzystać z pada, single FPS typu Doom, Call of Duty, Borderlands, multi bardzo rzadko odpalę Battlefield 1 czy 5, nie grywam w battleroyale, czy CS= w gry e-sportowe.  
  • jaką masz obecnie podkładkę: Havit MP860 długa podkładka pod oba nadgarstki.(klawiatura i myszka)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam obu bocznych przycisków, czasem korzystam ze zmiany DPI, używam przycisku z scrolla
  • twój budżet: bardzo nagięty[b](przegięty) 200zł[/b]
  • jaki chwyt stosujesz: fingertrip grip?, ale palce miewam zgięte, więc podchodzi pod Claw'a, wciskam końcówkami palców, więc będzie to stricte Claw, choć aktualna myszka RAT3 nie jest pod ten chwyt, dostałem ją na urodziny, po tym jak popsuł się A4Tech(dwuklik)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie wiem
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: chyba tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: 
    Myszka działa, jedyny mankament to wyrobiona obudowa, oklejona, próbowałem czyścić, jeden z bocznych przycisków nie działa jak powinien, odpadły ślizgacze.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Myślałem nad Logitechem G300, ale brak przycisków z boku, nie wiem jak by mi się użytkowało tak usytuowane.
    Logi G102 pewnie kupiłbym i nie zawracałbym głowy, ale "dwuklik" mnie odrzuca od tego zakupu. Jako tako nie mam uwag co do wyglądu, jedynie by była trwała, przed RAT3 miałem A4techa za ok 70zł po 6 miesiącach pojawił się dwuklik.
    "Dziurawce" odpadają, mam kotka, który wędruje sobie po biurku, wyleguje się, nie chciałbym, żeby mi tam zaglądała. Do tego futro lata.
    Kiedyś rozglądałem się za Logitechem G500, ale jego już nie ma na rynku.
    Szukam czegoś trwałego bez efektu "dwukliku" i coś co zaraz nie będzie się lepić od spoconej dłoni.


    edit:
    Dodałem info do chwytu, raczej będzie to Claw.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomoc z wyborem myszki 100-200zł - RedEvil - 07-21-2020, 12:33 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.