• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
świąteczna wyprzedaż myszek
#1
[Obrazek: FMadOjE.jpg]


Witam
Mam na sprzedaż myszki gamingowe. Większość myszek w stanie idealnym. Jedynie co to ślady użytkowania na ślizgaczach. 

Jestem z Krakowa, ceny do rozsądnego uzgodnienia.

Roccat Kone Pure Military  - wymienione ślizgacze na najlepsze na rynku firmy hyperglides oraz wymienione switche na OMRON D2FC-F-K (50m kliknięć). Kupiona jakieś 2 lata temu, odświeżona pół roku temu. Od miesiąca leży nie używana. Stan oceniam na bardzo dobry, wszystko w 100% sprawne. W zestawie full box + zapasowa para ślizgaczy hyperglide

Razer DeathAdder Elite - używana kilka godzin. Stan perfekcyjny. 
Kupiona w X-kom 30.11.2019 i mam paragon. Full Box

A4tech P30 PRO - używana kilka godzin. Stan perfekcyjny
Kupiona w RTV EURO AGD 23.10.2019 i mam paragon. Full Box

Corsair M55 PRO RGB - używana kilka godzin. Stan perfekcyjny. 
Kupiona w RTV EURO AGD 22.11.2019 i mam paragon. Full Box

Gamdias Zeus P2 - Scroll zauważalnie "lata". Stan bardzo dobry. Używana kilka godzin. 
Szczerze nie pamiętam gdzie kupiłem. Nie mam paragonu. Używana z tydzień dwa tygodnie

DreamMachines DM1 Blink - używana tydzień. Wszytko w stanie perfekcyjnym. Lekkie ślady na ślizgaczach.
Kupiona w X-KOM 30.11.2019 i mam paragon. Full Box

Lioncast LM50 - ergonomiczna hybryda zowie EC1-A i Logitech G403. Scroll czasami skacze (ale nie klika), mi nie przeszkadzało. Używana około 2 miesiące. Stan oceniam na bardzo dobry. 
Kupiona w X-Kom 07.01.2019 i mam paragon. Full BOX

Cougar Surpassion - Stan bardzo dobry. Wymienione ślizgacze na uniwersalne - mniejsze. 
Kupiona niecały rok temu z drugiej ręki. Pudełko i zapasowe ślizgacze w zestawie

TTesport Talon - Używana kilka dni. Stan bardzo dobry. 
kupiona jakiś rok temu w mediaarena. Nie znalazłem paragonu, full box

Motospeed V50 - Używana dwa dni. Stan bardzo dobry.
Kupiona u majfriendów. Full box

Większość kupiłem z ciekawości lub dobrych cen i nie chciało mi się oddawać do sklepu. "oddam w dobre ręce"

Przy kupnie powyżej 300zł lub 3 sztuk dorzucam jakąś dużą gamingową podkładkę (mam z 10 sztuk do wyboru)

Sprzedaje bo w końcu trafiłem na perfekcyjną myszkę dla mnie - Roccat Kain 200. 

allegro +10% do ceny, wysyłka paczkomat 12zł lub paczka 15zł
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
świąteczna wyprzedaż myszek - fliperpl - 12-21-2019, 09:22 PM
RE: świąteczna wyprzedaż myszek - V3ru - 12-22-2019, 07:55 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.