• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#1
Witam.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Kone Pure Optical
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: chyba 800, albo 1000 nie pamiętam (raczej 800)
  • jaką masz obecnie podkładkę: DM D3 XXL (do zmiany)
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tak, szczególnie w przeglądarce.
  • twój budżet: do 300 zł o ile bedzie warto.
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip, a czasem takie połączenie fingertip i claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? - Prawo
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: przełączniki oraz aby powłoka była bardziej trwała. Minimalnie większa?


Ogólnie używałem Kone Pure optical, lecz zaraz po gwarancji pojawił się dwuklik.


Kupiłem G403 - zbyt duża definitywnie. Też może ten efekt potęgował fakt, że była taka "napuchnięta"
Później próbowałem DM1 pro - trochę mi nie leżała i te dziwne przyciski (inny click) oraz trochę zbyt duża.
Jeszcze sprawddziłem Zowie EC2 - pamiętam, że chyba przyciski był bardzo miękkie i ogólnie o ile rozmarowo z tego co pamiętam chyba była ok, to jakoś dziwnie mi się jej używało.

Trafiłem potem na promocję i ponownie Kupiłem Pure Optical BE. Niestety ponad 2 lata i znowu dwuklik lewego przycisku. Powierzchnia o ile bardziej trwała niż w poprzedniej sztuce, to jednak już zaczyna być widać pewne wytarcia materiału. Rolka o dziwo działa bardzo dobrze.

Ogólnie mysz mogłaby być minimalnie większa niż kone pure optical BE. Mam wrażenie, że jest minimalnie za mała, ale to też pewnie kwestia wyprofilowania.

No i teraz mam dylemat. Niby bym mógł kupić kone pure owl-eye, ale coś czuję, że znowu 2 lata i przełącznik szlak trafi... Chyba, że coś zmienili.

Ewentualnie jakieś inne dobre alternatywy?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.