• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsza myszka (i podkładka?) do grania (niedroga, dobra dla amatora)
#6
Odwiedziłem MM. Niestety mieli tylko kilka z rekomendowanych przez Was modeli, więc będę musiał wybrać się gdzieś jeszcze, ale pomyślałem, że podzielę się wstępnymi wrażeniami.

Pierwszą myszką, którą wziąłem w rękę był Logitech G102. Uznałem, że całkiem fajnie leży w dłoni.
Potem jednak przeszedłem na półkę z SteelSeries - z Rival 110 miałem podobne wrażenie, ale już Rival 310 Ergonomic okazała się leżeć w mojej dłoni zdecydowanie lepiej, chyba więc potrzebuję czegoś nieco większego niż G102 i asymetycznego (bo czułem się z nią lepiej także niż z Sensei 310). 
W innej części regału znalazłem jeszcze 2 modele Logitecha. G403 również bardzo dobrze leżała mi w dłoni (prawie równie dobrze jak Rival 310), a G402 spodobała mi się ze względu na rozmieszczenie dodatkowych przycisków, których można używać palcem wskazującym (wydaje mi się, że to może być wygodne i bardziej intuicyjne, dla kogoś, kto nigdy nie klikał nic kciukiem). Pod tym względem nieco podobna była także G300s. Jednak G402 i G300s to modele, o których nie wspominaliście, więc nasuwa się oczywiste pytanie czy warto zawracać sobie nimi głowę?

Roccat Kone Pure był tylko w wersji SE a nie Owl-Eye (nie wiem jak dużą różnicę to robi). Generalnie całkiem OK, ale chyba mogłaby być ciut większa.

Genesisów było kilka, ale nie rekomendowany model Xeon 750, a z tych, które były w sklepie najbardziej odpowiadał mi Krypton 700.

Niestety na razie nie znalazłem pozostałych Waszych propozycji (może uda mi się to nadrobić w poniedziałek).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pierwsza myszka (i podkładka?) do grania (niedroga, dobra dla amatora) - Aquos - 04-14-2019, 11:16 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.