• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik optymalny pod podwójny klik
#1
Dobór klawiatury
  • twój budżet: do uzgodnienia
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? raczej chyba tylko mechanik spełni poniższe oczekiwania
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
    1. czy masz masywne dłonie czy nie? (kierując się wymiarowaniem dłoni pod wybór myszek to dłoń 21cm na 11,5cm (szerokość dłoni wraz z kciukiem), szerokość palca wskazującego 2cm
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? różnie
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? nie
  • czy chcesz podświetlenie? nie korzystalem, nie mam zdania, na pewno nie jest to wyznacznik w wyborze
  • czy chcesz makra? nie korzystałem
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? nie korzystałem
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? jeżeli w wyraźny sposób ma polepszyć pracę z klawiaturą to czemu nie, na pewno nie jest to wyznacznik w wyborze
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? numpad konieczny
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
    nieznam się na przełacznikach i za bardzo nie mam gdzie ich pomacac kilka lat temu kupiłem https://www.ceneo.pl/14603026#tab=speci wtedy nie był to wybór przypadkowy, pracowałem w ME i z bardzo dużej ilości klawiatur membranowych właśnie ta najbardziej mi odpowiadała pod względem kliku,feelingu, układu klawiszy
    co do klawiszy:
    1. na czym mi zależy: po drobnej przerwie wracam do UT2004, a tam movement to głównie podwójny klik w obrębie WSAD (poruszasz się odskokami, które aktywujesz podwójnym tapem klawisza np. W i takimi tapami latasz większość meczu :)
    2. kolejna sprawa to gotowość na naciśniecie klawisza (dotyczy ogolnie stylu korzystania z klawiatury), opuszki palców spoczywają na odpowiednich klawiszach w gotowości do ich aktywacji, ale pod żadnym pozorem nie mogą się "samoistnie zapadać", po aktywacji powinny wracac jak najszybciej na pozycję wyjściową, taki bardziej zrecznosciowy styl gry ale z utrzymaniem dloni na klawiszach a nie w powietrzu, moze tak bedzie latwiej opisac:)
    3. klawisze nie moga byc ani za glebokie ani za plytkie (dotyczy pelnej aktywacji klawisza)
    4. klawisze muszą być solidnie osadzone (jedyna amplituda to góra-dół, bez gibania na boki)
    5. w miarę możliwości dobrze responsywne ale tez takie, żeby za często przyciski nie aktywowały się w przypadkowy sposób
    6. na ile to możliwe, zeby nie generowaly duzego halasu jak jakaś fabryka6) klawiatura musi oferować możliwość aktywacji kilku klawiszy naraz
  • Dzięki za góry za pomoc i wyrozumiałość dla nowicjusza w temacie klawiatur:)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mechanik optymalny pod podwójny klik - Tafari - 06-03-2018, 08:19 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.