• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką klawiaturę mechaniczną wybrać?
#1
Hej!
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem klawiatury mechanicznej i zawęziłem wybór do: Genesis RX85 i Ducky One 2 Midnight, ale nie mam pojęcia którą wybrać.
Z chęcią przyjmę inne propozycje



-twój budżet: 350zł

-jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna

-jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Blue

-czy masz masywne dłonie czy nie? 19cm, masywne to one nie są

-czy dużo piszesz na klawiaturze? Nie piszę jakoś szczególnie dużo, raczej tylko tyle co w wyszukiwarce/Fejsie, aczkolwiek od   czasu do czasu do czasu jakiś referat do szkoły napisać muszę

-czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Nie, jak wyżej zamierzam też trochę na niej pisać

-czy chcesz podświetlenie? Nie jest to coś co jest mi bardzo potrzebne, jest to fajnie, nie ma też spoko

-czy chcesz makra? Nie, nie są mi one do niczego potrzebne

-czy chcesz dodatkowe klawisze? Tylko standardowe - oczywiście litery, shifty i  inne entery, strzałki, NumPad i F-ki (F1, F2, itd.)

-czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Fajnie gdyby takowa była, ale koniecznie musi być odczepiana, jednak jej brak nie   będzie dla mnie zbyt dużym problemem

-czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Chciałbym standardową   klawiaturę 100%
-twoje uwagi (wygląd, firma): Dobrze by było gdyby była wykonana z plastiku PBT, nie chcę też by była obsr**a niepotrzebnymi,   kiczowatymi ("gejmingowymi")(napisałem tak specjalnie) elementami
Z góry dziękuję za każdą pomoc ^^
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jaką klawiaturę mechaniczną wybrać? - Sutekiba - 04-09-2018, 04:09 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.