• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas na nową podkładkę
#1
Cześć, 
Od niedawna rozważam zakup nowej podkładki, gdyż doszedłem do wniosku, że swoją starą skatowałem doszczętnie (Nawet się odkształciła! Brawo ja)
Przechodząc do sedna:
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Steelseries Rival 300
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: Roccat Taito (stary), prędkości raczej bym nie zmieniał, raczej chcę zachować swój styl gry, oczywiście nie uda się znaleźć drugiej o tych samych właściwościach, nie chcę jednak kupować drugiej tej samej
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): jeżeli moja Taito to materiałowa to chcę taką samą x), ewentualnie podkładkę o podobnie przyjemnym dotyku
  • jaki rozmiar by Cię interesował: obecnie posiadam wersję 40cmx32cmx3mm i mi wystarczała, jednak chętnie przygarnę większą, nie koniecznie jednak potrzebuje tych gigantycznych na całe biurko
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: szczerze dobrze by było aby była wydatkiem na dłuższy okres, nie byłbym w stanie kupić kolejnej zbyt prędko
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: jestem raczej low-sensem (800 dpi, 0.74 sens w CS:GO, 6/11 w Windowsie) i przy tym pozostaję, na Taito mi się dobrze gra, więc wnioskuję, że wole te "wolne", chyba, że Taito w tej skali jest gdzieś indziej i całe życie byłem w błędzie :/
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? : nie koniecznie, bylebym nie musiał dużo płacić za dostawę ;)
  • maksymalna cena za podkładkę? : przyjmijmy, że jeżeli da się to do 80zł, ewentualnie do tych 120zł, ale to raczej ostateczność, chyba, że naprawdę będzie warta swojej ceny
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) : preferuje raczej te bez żadnych wzorów, grubość Taito mi odpowiada (3mm), dobrze jak nie będzie się bardzo brudzić, a przynajmniej łatwo czyścić, nie jest to jednak jakiś must-have
Dodam od siebie, że rozważam zakup:
  • Steelseries Qck+ ze względu na najlepszą cenę w porównaniu z pozostałymi, również rozmiar, obawiam się jednak, że szybko ją zakatuje
  • Razer Gigantus ze względu na możliwość ogarnięcia jej znacznie taniej niż kosztuje normalnie, nie znam jej jednak kompletnie, poza tym prawdopodobnie wystawała by mi parę cm za biurko 
  • Zowie G-SR ze względu na bardzo pozytywne opinie, szczególnie fajnie, że ma obszycie co przynajmniej bardziej mnie utwierdza w przekonaniu, że byłaby żywotna, odstrasza mnie cena
  • Roccat Taito 2017, jednak to bardziej z przekonania, że byłaby "lepszą" wersją starego Taito, cena mnie też trochę już boli
Liczę na jakieś super sugestie, może jakieś podkładki o których jeszcze nie wiem, dobrze będzie też jakąś rozbudowaną wypowiedź przeczytać zamiast "kupiłem X i jest zajebista, najlepsza podkładka, kup sobie" :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czas na nową podkładkę - repchi - 03-19-2018, 01:12 AM
RE: Czas na nową podkładkę - Hya - 03-20-2018, 10:26 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.