• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki
#3
(02-24-2018, 11:26 AM)Czyszcz napisał(a): arctis 3 to raczej nie jest najlepszy wybór, nie sądzę aby były lepsze od HyperX
Po pierwsze masz ALC887 - zintegrowana, średnia karta dźwiękowa i moze ograniczać twoje obecne słuchawki - w szczególności poczucie sceny i przestrzenności
Jedyny minus w Hyperach to właśnie mała scena
Ale do popu, LOLa ten headset powinien być spoko.
Za to do fortnite... Hmm tam to przydałyby się słuchawki z większą sceną, to fakt
na początku kupiłbym do tych słuchawek kartę dźwiękową i zobaczył czy będzie zadowalająca poprawa - dodam, że sam miałem alc887, kupiłem za 50 zł (!) Xonara DG i różnica kosmos :p
oczywiście to nie zrobi z hyperów świetnie scenicznych sluchawek, ale poprawi je w każdym aspekcie. No jedynie jak masz zwalone mikro to na to nie zaradzi :p Ale jeśli sprawny to poprawi jakość
A jeśli chcesz koniecznie inne słuchawki, które w grach sprawdzą się pod kątem pozycjonowania świetnie, ale będą ssały pałę w każdym innym wymiarze ;D to pomyśl o Roccat Kave 5.1 - wygodne, świetne pozycjonowanie, scena trochę większa. Do nich nawet niespecjalnie musisz brać kartę dźwiękową, ale...
warto z nimi łączyć karty od Creativa - które poprawią brzmienie, bo jest niezwykle sztuczne w porównaniu do Hyperów. W tym przypadku Xonary się nie sprawdzą (podkreślam do brzmienia).
A z kolei jak weźmiesz Creativa do Hyperów to zagęścisz sobie jeszcze bardziej bas i charakterystyka stanie się jeszcze bardziej zamulona :p
pomyśl co jest dla Ciebie priorytetem...
Ew. teraz sobie przypomniałem, ale to wyjdzie ponad budżet, lecz warto - ISK HD9999 + do tego koniecznie jakąś kartę - wygodne, dobrze grają i będzie git w każdym względzie (no może jedynie bas troszkę gorszy od Hyperów, ale akurat to ich mocna strona :P)

Dzięki za pomoc, ogólnie już miałem w planach kupować tego Xonara DG, ale zmieniło się troche bo ogólnie ogarnąłem że mikrofon jest ok, już nie szumi, a szumiał bo jack od słuchawek(dźwieku) wisiał w powietrzu co sprawiało, że mikrofon szumiał xD, a słuchawki moje akurat nie działają bo mają uszkodzony jack tzn. urwał się i tak wisi sobie xD ogólnie byłem w sklepie informatycznym czy by mi nie wymienili bo ja nawet lutownicy nie mam, to powiedzieli mi, że to wszystko jest robione łącznie i nie da rady tego wymienić albo jak już się wymieni to znowu się zepsuje po tygodniu, ale nwm czy typo mi ściemniał bo po tym się spytał czy nie chce kupić jakiś słuchawek bo też maja jakieś dobre, no name po 100zł xD
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Słuchawki - Peptit - 02-23-2018, 03:03 PM
RE: Słuchawki - Czyszcz - 02-24-2018, 11:26 AM
RE: Słuchawki - Peptit - 02-26-2018, 02:26 PM
RE: Słuchawki - Lubie placki - 02-27-2018, 08:38 AM
RE: Słuchawki - Peptit - 02-27-2018, 08:14 PM
RE: Słuchawki - cesarz cyberprzestrzeni - 02-27-2018, 10:08 PM
RE: Słuchawki - Peptit - 02-28-2018, 02:18 PM
RE: Słuchawki - Czyszcz - 02-28-2018, 05:40 PM
RE: Słuchawki - Peptit - 03-02-2018, 09:13 PM
RE: Słuchawki - cesarz cyberprzestrzeni - 03-02-2018, 09:50 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.