• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gateron Silent - Cichy mechanik DIY
#25
musiałbym w domu na jakiś hosting wrzucić zdjęcie :) W pracy jak tu zaglądam to nie mam dostępu do żadnego sensownego co by zaraz fotki nie poznikały.

Klawiatura kosztowała 200zl
90 szt przełączników Gateron Silent Black - 50USD ( w tym 15USD przesyłka, wybrałem szybszą bo nie chciało mi się czekać miesiąc na paczkę ) Czyli jakieś 170zl.
HotAir WEP 8858 kupiłem tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=698...OTEzNWY2Yg==
Najgorsze jest to, że teraz ten sam HotAir jest o 50zl taniej :D Ale jakby ktoś chciał, to bardzo fajny sprzęt.

Tylko czy wliczać koszt hotaira do ceny klawiatury? Mam zamiar nim lada dzień pospawać zderzak w samochodzie po zającu samobójcy.

Czyli całkowity koszt białej, zgrabnej małej klawiatury to 370zl. A jak ktoś ma już w domu głośnego mechanika i chce go wyciszyć, to wyjdzie 120-180zl? W zależności ile przełączników jest do wymiany i jaką przesyłkę sobie wybierze. Akcyzy żadnej nie naliczyli.


Najważniejsze pytanie, kto co chce użyć jako bazę do przeróbki.


[in stock] KBDfans Gateron Silent Switch
Black*1 pcs
90x pcs $34.20 Scroll for more items
Cost summary
Description Price
Subtotal $34.20
Shipping $15.00
Total USD $49.20



Przy okazji, jakby ktoś chciał robić tam zakupy, to jest kod rabatowy : ILOVEKBDFANS w który wchodzi chyba też darmowa wysyłka?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Gateron Silent - Cichy mechanik DIY - minciu - 03-12-2018, 06:55 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.