• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka profilowana na prezent
#1
Tak się złożyło, że zakładam identyczny tytuł jak kolegi z forum, ale dopiszę coś by nie mylić :) Niedługo walentynki, to pomyślałam, że kupię praktyczny prezent dla chłopaka, a że ma już starą myszkę, w nie najlepszym stanie, to może być dobry pomysł.

  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech mx1100r
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: nie wiem
  • czułości w grach (wystarczy wpisać - niska, średnia lub wysoka): to myszka do pracy
  • czułość w Windows: standardowa
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie wiem
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót - 360°(w dowolnej grze fps): nie wiem
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Wormsy :D
  • jaką masz obecnie podkładkę: on lubi podkładki plastikowe, jakiś czas temu dałam mu nową Natec Genesis plastikową
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używa wszelkie przyciski i boczne i te na kółku po bokach jak są, ogólnie lubi przyciski, ale z umiarem
  • twój budżet: 150 zł (trochę mało, no chyba że to będzie dobra myszka i dorzucę :D )
  • jaki chwyt stosujesz: a tego dokładnie nie wiem, myślę że trzyma całą dłonią, albo tak jak wygodnie w myszce profilowanej
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): chyba 1+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak - tutaj): 18 cm (zmierzyłam :D )
  • jaka jest grubość twojego palca wskazującego (zmierz jak - tutaj?): nie wiem
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie wiem
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: myślę że kwestia ustawień i przyzwyczajenia
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: jest już stara i z tego co ja patrzyłam to nie za dobrze już chodzi, mało precyzyjnie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Więc tak, to ma być myszka na prezent dla chłopaka, koniecznie bezprzewodowa, profilowana, coś w stylu Logitech mx1100r, bo taka jest mu idealna, wygodna itp. Logitechy właśnie takie myszki robią i szukałam podobnej, ale jest taka np. Performance mx, ale jest droga, ponad 200 zł. Czy są jakieś podobne wyglądem, wygodą, profilowane jak Logitech mx1100r ? Czy Logitech M510 jest mała? To musi być wielkościowo zbliżona do takiej jaką ma obecnie. Myszki używa głównie do pracy, do grafiki.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Myszka profilowana na prezent - Ewelina - 01-30-2017, 08:57 AM
RE: Myszka profilowana na prezent - t4co - 01-31-2017, 03:21 PM
RE: Myszka profilowana na prezent - Amok - 01-31-2017, 03:25 PM
RE: Myszka profilowana na prezent - Moon - 01-31-2017, 04:41 PM
RE: Myszka profilowana na prezent - Moon - 01-31-2017, 04:58 PM
RE: Myszka profilowana na prezent - Amok - 01-31-2017, 05:41 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.