• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dłonie jak bochenki chleba
#1
Witam, poświęciłem wczoraj kilka godzin na Waszej stronie i Forum, aby znaleźć myszkę idealną dla siebie, oczywisćie nie ma produktów idealnych, tym ciężej bedzie znaleźć coś zbliżonego biorąc pod uwagę moje warunki anatomiczne. Tak więc z jeszcze większym bólem głowy zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

jaką obecnie myszkę używasz: Deathadder 2013
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (2.22)
czułość w Windows: Windows 6/11 Windows 8.1
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): I have no idea;)
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 40-45cm
w co grasz (podaj tytuły gier): tylko CS:GO, traktuję tą gre jak sport i w niej rywalizuje, aczkolwiek nie zamierzam dążyć do bycia profesjonalistą, grywam Faceity + MMy na wyższych rangach (SMFC)
jaką masz obecnie podkładkę:Roccat Taito King size 3mm
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5 (lewe boczne to aktywacja mic+flashbang)
twój budżet: 500zł ale w zasadzie nie wyznaczyłem górnej granicy, zależy mi na znalezieniu absolutnego high-endu dostosowanego do mnie
jaki chwyt stosujesz: fingertip grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: praworęczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):21,5cm - 22cm
szerokość dłoni ok 10,5cm


jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: niekoniecznie, ale nie jestem uparty jeśli pojawią się odpowiednie argumenty
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: W DA13 po skończeniu gwarancji padł LPM więc myszka do kosza, generalnie podczas 2 lat jej użytkowania byłem zadowolony, natomiast raczej nie będe chciał przedłużyć mojej znajomości z Razerem po tej awarii.
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
uwagi (np. co do wyglądu myszki): W CSa grałem od początku powstania tej gry, w latach 2002-2004 grałem pół-profesjonalnie w cs (1.3-1.6) jeżdżąc na Lany, zdarzyło mi się grywać z czołówką polskiej sceny CSa, wtedy moją myszką była IE 3.0 i po prawie dekadzie gdy wróciłem do CS:GO i kupnie DA13, mówiąc szczerze nie czułem takiej kontroli i wygody jak właśnie ze starym gryzoniem od Microsoftu.
Po przeczytaniu tony artykułów i porad moimi faworytami w kwestii wyboru są:
-SS Rival - duża myszka ze świetnymi "organami"
-Zowie FK1/EC-1A - oba fantastyczne wybory tylko obawiam się, że mogą być za małe
,ale oczywiście zdaje się na Waszą pomoc

Serdecznie pozdrawiam i dziękuje z góry (thank you from the mountain;-)

Ps. Wesołych Świąt!


Wiadomości w tym wątku
Dłonie jak bochenki chleba - drMismack - 04-06-2015, 10:39 AM
RE: Dłonie jak bochenki chleba - Hya - 04-06-2015, 02:37 PM
RE: Dłonie jak bochenki chleba - Hya - 04-06-2015, 09:09 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.