• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania o sensory... Czemu taki popularny?
#21
(06-21-2016, 10:42 PM)XeXu napisał(a): "Tak samo jest z dyskusjami optical vs laser mimo że to jedno i to samo wciąż idzie "hate" na jedno bądź drugie od swoich "wyznawców"" - Jak to?
"Piszę tutaj gdyż chciałbym się dowiedzieć czemu sensor PMW3366 i jego publiczna wersja 3360 są tak popularne i instalowane w różnych myszkach gamingowych które wychodzą w tym roku... Czytając różne fora np overclock.net, esreality dowiedziałem się że ma kompletny brak predykcji wysokie parametry itp ale pomimo wysokiego dpi kursor zaczyna skakać powyzej 2k dpi np na 12k dpi (na którym nikt nie gra ale jest możliwość jego ustawienia) sensor wydaje się być nie do użytkowania..." - Sam sobie odpowiedziałeś

A tak to że na każdym forum na którym jest dyskusja o myszkach i innym hardware każdy nienawidzi sensory laserowe nie bazując często na swoich odczuciach a na powszechnym stwierdzeniu że są one złe. A akceleracja rzędu 5% to jedyny problem sensorów laserowych w tym momencie gdyż nawet taki PTE bez dampingu rozwiewa wątpliwości co do ich czułości na małe ruchy. A z-axis jest niwelowany poprzez powracanie do tego samego punktu po położeniu myszki na podkładce

Sam sobie odpowiedziałem na co? na to że sensora optycznego nie da się używać na wysokich dpi? na to że ma wysokie parametry ? na to że mimo że je posiada nie radzi sobie dobrze już nawet tam gdzie 3988 daje rade? a mimo to jest instalowany i wychwalany za nie wiem dokładnie co ? to tak jakbym zainstalował optyczny sensor z 32k dpi i rysował linie które miałyby jitter już na 500dpi a na 32k już niewidziałbyś niczego co rysujesz ale wyznawcy tych sensorów napisaliby "400dpi ci wystarcza" "on jest najlepszy ma 32k dpi ale mimo to że sobie tam nie radzi to oznacza że nie ma żadnych negatywnych rzeczy typu predykcja które te linie prostuje"

"jak dla mnie gościu nie ma co robić z pieniędzmi."

Bieda boli... Jeden musi być biedny by drugi był bogaty... deal with it..


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytania o sensory... Czemu taki popularny? - Silence - 06-22-2016, 09:06 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.