• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Tania" mysz pod fingera + podkładka
#1
jaką obecnie myszkę używasz: A4tech al90
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):nisko-średnia  1 - 1.5 sens na 800dpi
czułość w Windows:6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):ne
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~~ 50cm
w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO
jaką masz obecnie podkładkę: a4tech x7mp500. Prawdopodobnie będe zmieniał na coś szybszego,ale to się dobierze jak już będę miał nową myszkę
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): rzadko,nie muszą być
twój budżet: rozsądnie z ceną, nie musi to być myszka z wyższej półki z superhiper laserem. Byle, żeby siedziała dobrze w łapie i nie świrowała przy szybszych ruchach. W CSGO bardzo dobrze mi szło z al90 a to mysz za 100zł.  Rozważę każdą propozycję
jaki chwyt stosujesz:do tej pory myślałem,że palma. Jednakże podczas fingergrip tip-ie mam o wiele większą kontrolę - stąd zmiana myszki. Palce leżą na wysokości dziury pomiędzy scroolem a przyciskami funkcyjnymi pod scrollem 
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): do tej pory myślałem,że 1+2+2. Jednakze 1+3+1 leży lepiej - na ten moment przy al90 środkowy palec leży na przyciskach zmiany dpi
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
szerokość palca - 1.5cm
długość ręki : 17cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
czy chcesz zmienić swój chwyt?: tak,na fingergrip tip
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, sensa w grze mogę dostosować
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: totalna zmiana chwytu myszki
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): myszka ma być jak najtańsza. Co do sensora może to być laserowe avago9500/9800 które w a4techu mi odpowiadają. Optyki tez mi pasują. Zauważyłem,że przy fingerze mam większą kontrolę góra-dół oraz szybciej operuje myszką lewo prawo (dochodzi do tego ruch całą ręką/barkiem  - nadgarstek mam praktycznie przy początku biurka i dzieki czemu nie dociska mi łokieć w dół i mam większy "luz" do poruszania myszki). Testowałem ostatnimi czasy dużo myszek (g300, g303,zowie fk1,kinzu v3,roccat kone pure optical, ss rival) i do palma najlepszy wydawał się teraźniejszy al90 - ale czar ten myszki prysł po odnalezieniu lepszego chwytu..  Co do sensora wydawało mi się,że w g303 miał najlepszy feeling sensora, bo mimo słabej kontroli myszki przez złe dopasowanie w csgo grało się całkiem przyjemnie. Roccata z góry skreślamy, miałem 2 sztuki oraz w dwóch sztukach przyciski główne nie wytrzymały (w jednym zrobił się dwuklik, w drugim przycisk wpadał w myszkę) 

Co mi pasuje w teraźniejszej myszce : przyciski główne. Na duży plus jest wytrzymałość (zaliczyła już z kilkadziesiąt razy naprawdę mocne uderzenie lub rzut i ani ryski,uszkodzen mechanicznych - nic :E) oraz pleciony kabel
co mi nie pasuje : wgłębienie pod kciuk (wydaje mi sie,ze jakby myszka była w kształcie l l lub lekko ( ) zamiast ) ( to by było o wiele lepiej



jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) : j/w
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? : x7mp500 - szybszej
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa
jaki rozmiar by Cię interesował: duży, szerokość minimalnie ~~350mm. Długa minimalnie 300mm
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio szybką
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? : tak
maksymalna cena za podkładkę? : jak najmniej 
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) : pasująca do myszki powyżej o trochę szybszym ślizgu. Poleciliście mi kiedyś SS 4HD i jest ona super,ale chciałbym przejść na niższego sensa oraz fingergrip tipa, a przy nim nie ma szans,żebym się przyzwyczaił do aż takiej szybkiej podkładki jaką jest plastik 4hd oraz jest za mała. Mp500 jest zbyt oporowy (no przynajmniej z metalowymi ślizgaczami al90) 

halp

@edit : zapomniałem dodać,że wymagam niskiego LODu
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
"Tania" mysz pod fingera + podkładka - fliperpl - 01-30-2016, 02:22 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.