(03-30-2016, 01:19 PM)t4co napisał(a): Jeszcze za czasów przed-testowych mieliśmy wersję 500hz i było wszystko ok. Tylko pamiętaj, że nie zmienisz tego z powrotem na 1000.
Spoko, i tak lepiej jest mieć opcję niż jej nie mieć, zważywszy na to, że 500 hz było bardzo pożądaną wartością wśród pewnej części klienteli, to udostępnienie tego fixa mocno się ceni. Lubię kiedy firma pokazuje, że naprawdę zależy jej na klientach również po tym jak zainkasuje pieniadze: coraz mniej takich zdrowych, miłych zachowań w dzisiejszym biznesie.
Cóż, po przeczytaniu waszej recenzji rivala znów zacząłem go rozważać, bo okazał się jednak fingero-palmem, nie czystym palmem, a podobno wersja 300 ma sporo lepsze gumy boczne. Postanowiłem, że najlepiej będzie poszukać w media senseja i rivala, porównać i zadecydować między dm1 pro a rivalem 300. Jak nie znajdę tych myszek do przymiarki, to postawie na dm1 jako bezpieczniejszą i bardziej uniwersalną opcje ;) Dzięki za pomoc :)