• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka ~200zl Claw
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4 Tech XL-760H
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): srednia
  • czułość w Windows: default
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):default
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):12cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO , Diablo 3, WoW, roznej masci moby (lol data hots itp)
  • jaką masz obecnie podkładkę: qck mini / niedlugo zmiana na a4tcha x7
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): uzywam 2 boczne po lewej
  • twój budżet: ogolnie to granice rozsadku , raczej kupowalem do tej pory a4techy do 80 zl takze tez nie chce odrazu leciec na myszke za 300zl , najlepiej to gdzies do 150zl
  • jaki chwyt stosujesz: Claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: od kilku lat (moze z 8) gram na 800 takze ciezko bedzie mi sie przestawic na inne
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: czasem myszka rusza kursorem pomimo podniesienia jej z podkladki , zepsul sie scroll , o dziwo mikrostyki nie maja jeszcze 2kliku;p
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): musi miec wzorki rozowego kucyka i swiecic w nocy , czasem niech posmyra mnie po lechta... , nie no joke
ogolnie to juz mialem kupowac rivala 100 , trzymalem przez chwile w lapie i pod moj chwyt lezala w rece idealnie,
mam jednak kilka watpliwosci przed zakupem po przeczytaniu kilku postow z waszego forum
1- sensor , spotykam sie z opiniami ze jest znacznie gorszy
2- niemoznosc zmianu dpi , nie ma 800 , jest bodaj 1000 tylko albo 600 , nie wiem czy przez 200 dpi nie bede w stanie przyzwyczaic sie do nowej predkosci , o ile w grach to sobie dostosuje , o tyle w codziennym uzytkowaniu windowsa wydaje mi sie ze moze to strasznie przeszkadzac
3- czy warto doplacic do innej?

jezeli chodzi o inne , to dzisiaj poszukam jeszcze do przymiarki CM Storm Alcor , dobre opinnie , (moge miec stare 800 dpi) tylko nie wiem czy bedzie dobry pod mojego clawa

mysle jescze nad :
kinzu v3
najtansza opcja - A4 Tech Bloody Blazing A90 Czarna (A4TMYS45083)

raczej przymierzam sie do zakupu lokalnie bo nie mam pojecia jak jest z gwarancja , (czy uznaja dwuklik , dziwnie dzialajacy scroll ? ) bo pewnie przez neta to ja ponosze koszty wysylki , to juz wole kupic te 2 dychy drozej , albo myszke o klase lepsza , ale moze jestem w bledzie

i tak wlasnie rival100 do ktorego sie najbardziej przymierzam dostane u siebie za 170zl
i w tym momencie nasuwa mi sie pytanie czy nie warto doplacic , do jakiejs fk1 itp

sie rozpisalem
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
myszka ~200zl Claw - Turtles - 01-31-2016, 02:12 PM
RE: myszka ~200zl Claw - t4co - 02-01-2016, 10:47 AM
RE: myszka ~200zl Claw - Turtles - 02-01-2016, 12:14 PM
RE: myszka ~200zl Claw - Turtles - 02-01-2016, 03:12 PM
RE: myszka ~200zl Claw - Hya - 02-01-2016, 10:55 PM
RE: myszka ~200zl Claw - Turtles - 02-02-2016, 07:32 PM
RE: myszka ~200zl Claw - Turtles - 02-02-2016, 09:45 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.