• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna do CS:GO
#9
Szkoda. Przy okazji jeszcze powiem że na początku irytowała mnie nierówna podpórka pod nadgarstek (z lewej strony mocno przylega do biurka natomiast z prawej lekko unosi się nad jego powierzchnią) ale szybko się do tego przyzwyczaiłem bo i tak większość graczy trzyma nadgarstek tylko z lewej strony w pobliżu klawiszy wsad. A i trzeba też przywyknąć do klawiszy. W csie sprawują się bardzo dobrze (moim zdaniem w pisaniu również nie są najgorsze) ale na początku może się wydawać że zbyt lekko chodzą (np. jak ktoś naciśnie klawisz w i jednocześnie będzie lekko naciskał na klawisz s to wtedy może się on niezamierzanie aktywować - mi to nie przeszkadzało ale niektórym moim kolegom dało się to we znaki) co dla niektórych może być zaletą a dla niektórych wadą (chodzi mi oczywiście o cherry mx redy). Cała reszta na najwyższym światowym poziomie (czuć też szybszy czas reakcji w porównaniu do membranówki - da się to odczuć przede wszystkim podczas wykonywania gwałtownych skoków jak np. skok na fontanne na mapie inferno). Klawiatura godna polecania, żałuję tylko że nie jest dostępna także na kailhach brownach - wtedy na pewno zdecydowałbym się na wersję z tymi przełącznikami. (cherry redy też są dobre ale kailhy są na pewno bardziej uniwersalne co nie ma - z tego co wiem z waszej strony - istotnego wpływu na przyjemność z gier).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Klawiatura mechaniczna do CS:GO - annas78 - 12-23-2015, 12:29 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - Hya - 12-23-2015, 09:59 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - Hya - 12-28-2015, 08:30 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - Hya - 12-29-2015, 05:44 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - Hya - 12-31-2015, 03:46 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - annas78 - 01-01-2016, 01:20 AM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - t4co - 01-09-2016, 08:56 AM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - t4co - 01-11-2016, 11:26 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.