• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna do CS:GO
#7
Klawiatura jest bardzo dobrze wykonana. O dziwo przełączniki mx red wcale mi tak nie przeszkadzały podczas pisania. W teście na szybkie pisanie osiągnąłem wynik 480 liter na minute popełniając przy tym 20 błędów (co daje ok. 7/8 poprawnie wpisanych literek na sekundę), co uważam za bardzo dobry wynik jak na klawiaturę sygnowaną dla graczy (na membranowej było to ok. 440 z 8 błędami). Niestety o wrażeniach w trakcie gry nie mogę się wypowiedzieć gdyż mam czysty system - bez żadnej zainstalowanej gry ( choć wkrótce z pewnością to się zmieni ;) ). Dopowiem jeszcze że klawiatura jest bardzo dobrze dopracowana pod każdym względem. Producent zadbał o wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, jak i o różne bajery, których można oczekiwać za klawiaturę w tym przedziale cenowym. Bardzo zauroczyły mnie także takie drobiazgi jak np. materiał, z których została wykonana spacja, klawisze w,s,a,d i 6 pierwszych cyferek oraz oczywiście profil, który jest moim zdaniem idealny dla graczy (materiał sprawia że palce mniej ślizgają się po powierzchni klawiszy, a profil sprawia że znacznie przyjemniej z nich się korzysta podczas grania). Swoją drogą odczułem znacznie większy komfort po przerzuceniu się z klawiatur membranowych na mechanika (podobnie się miała sprawa gdy wymieniałem zintegrowaną kartę intela na gtx 970, ale wtedy różnica była kolosalna z oczywistych względów - zintegrowana karta całkowicie uniemożliwiała mi komfortowe granie przynajmniej na 60fps w cs:go natomiast klawiatura membranowa jako tako nadawała się do normalnej gry). Nie będę się więcej rozpisywał gdyż po prostu zbyt krótko jej używam aby powiedzieć coś konkretnego o tym produkcie (choć wciąż sądzę, że to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym :D).

PS. Być może zaktualizuję temat za jakieś 2 tygodnie lub miesiąc jeśli kogoś ciekawi jak po takim czasie sprawuje się owa klawiatura. (fajnie by było też jakby redakcja zrobiła test tej klawiatury jakby ktoś miał wątpliwości co do jej zakupu :D)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Klawiatura mechaniczna do CS:GO - annas78 - 12-23-2015, 12:29 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - Hya - 12-23-2015, 09:59 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - Hya - 12-28-2015, 08:30 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - Hya - 12-29-2015, 05:44 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - annas78 - 12-30-2015, 12:19 AM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - Hya - 12-31-2015, 03:46 PM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - t4co - 01-09-2016, 08:56 AM
RE: Klawiatura mechaniczna do CS:GO - t4co - 01-11-2016, 11:26 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.