• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką myszkę pod mój chwyt wybrać?
#6
A ja myślałem że to normalny chwyt :P i tak gram od 2000 roku, to weź tu się teraz przestaw na inny :P ale z tym nadgarstkiem to masz racje bo już teraz mnie trochę boli prawą ręka a więc trzeba by było zmienić chwyt na bardziej "normalny". Pytanie tylko który chwyt będzie najbliżej podobny do mojego bo taki całkiem przeciwny to nie ma bata żebym się przyzwyczaił tak szybko a więc myślę że może będę trzymał myszkę tak jak do tej pory tylko nadgarstek będę miał na stole na nie w powietrzu i lekko będę nim podpierał myszkę ale bardziej kontrolując ją palcami niż śródręczem i nadgarstkiem, już takiego szpona z góry nie będę robił bardziej na płasko palce, takie 1+2+2 (z tym że palec serdeczny na prawym rogu na przodzie myszki ) Mam nadzieje że zrozumiałeś o co mi chodzi :P Połączenie CLAW GRIPA z FINGERTIPEM z małą domieszką PALMA :D 

A więc po takiej korekcie chwytu jaką byś mi myszkę polecił biorąc pod uwagę że mam dość dużą dłoń 20,5 cm ale wydaję mi się że im myszka będzie lżejsza tym lepiej, ta xai była dla mnie za ciężka, a więc na moje oko to albo FK2 albo FK1

Proszę eksperta o wypowiedz :P trzeba spróbować tego zowie czy faktycznie ten sensor taki zajebisty :P 

Bardziej bym się skłaniał ku FK2 bo ona na długość to jest praktycznie taka sama jak XAI a ona mi się wydawała i tak za duża tylko czy będzie pasował pod moją dłoń i chwyt jaki chce stosować ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaką myszkę pod mój chwyt wybrać? - lukasz.xff - 11-27-2015, 12:51 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.