• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz głównie do CS GO (do 300zł)
#22
No i stało się, Avior pojawił się na Massdropie i nie mogłem się powstrzymać - zamówiłem :P

Teraz kilka pytań:
  1. Czy ona w ogóle nadaje się do palm gripa? Jak tak sobie porównuję KPM i Aviora to są dość podobne (sama góra myszek), a przyznam szczerze, że na KPM mi łapa lepiej leżała, jeśli chodzi o górę niż na ZA. Jedynie Avior jest trochę spłaszczony i wydłużony - 3mm wysokości i 5mm długości (choć przyciski są z tego co widzę krótsze niż środek myszy). Jedynie martwi mnie ten spad po bokach z przodu myszy, w sensie ona się tak zwęża ku dołowi i z 65mm robi się 53mm - dlaczego obawy? ZA13 na szerokości ma 63mm, a nieraz wydawała mi się za wąska.
  2. Czy są problemy z sensorem? Czytałem, że firmware jest skopany i ponoć jest jakiś smoothing, który zostaje usunięty dopiero w 3.38 beta. Czytałem w ogóle opinie, że ktoś tam miał problemy z drag shotami :O
  3. Jak ze ślizgaczami? W teście pisaliście, że są dość grube i gładkie w ruchu - to by mi odpowiadało, w KPM były bardzo dobre. Przez jaki czas testowaliście tę mysz? Czytałem opinię, gdzie ktoś napisał, że to najgorsze ślizgacze ever i że bardzo szybko mu się zużyły, oraz że pierwsze lepsze wymienne ślizgacze były o niebo lepsze.
  4. To samo pytanie co wyżej, ale dot. rolki - ludzie pisali, że po roku rolka się poluzowała i przestaje rejestrować poprawnie scrollowanie, szczególnie te w dół.
Pytam, bo ogólnie sobie poczytałem forum overclock.net i ludzie się tam wyrażali dość kiepsko na temat tej myszy - kształt nie nadający się do palma, problemy z drag shotami, akceleracja pozytywna, niekompatybilność z podkładkami, smoothing, wolne przyciski jak w DA, problemy z softem, itp.

Normalnie nie zawracałbym Wam głowy, ale myszka wyleci z USA dopiero 9.11 + pewnie z tydzień lotu i przez ten czas się naczytam pewnie jeszcze więcej opinii i będę jeszcze bardziej niespokojny :P
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz głównie do CS GO (do 300zł) - Zares - 10-17-2015, 03:25 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.