• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz głównie do CS GO (do 300zł)
#20
Prawie dwa tygodnie używania i powiem szczerze, że mam mieszane uczucia co do tej wygody ZA13. W dłoni ogólnie leży nawet fajnie, sensor bajka, wbiłem już 2 rangi w CSie po zmianie myszki. Jednak mam nieraz takie jakby skurcze po dłuższym graniu (u podstawy środkowego palca z zewnątrz i czasami na tej samej wysokości co środkowy palec u dołu nadgarstka, też z zewnątrz).
Teraz się zastanawiam - czy to przez ostry spad przycisków, przez co chwyt jest trochę spięty, czy może od tego, że mysz jest trochę za wąska? Może kwestia przyzwyczajenia, bo w sumie prawie całe życie grałem na takim monstrum jak DA.

Jak się pozbędę jakoś Roccata, to myślę jeszcze nad przetestowaniem Mionixa Aviora 7000/SK, która nie ma takiego ostrego spadu przycisków jak ZA, a ma chyba wygodny symetryczny profil. Co myślicie? Bo w sumie chyba już nie ma lepszych propozycji pod moją małą rękę...

Jak to jest z przyciskami tego Aviora - pisaliście w teście, że bardzo sprężyste, można spamować nimi i ogólna ocena 4.5/5. Bo na forum overclock.net ktoś testował i miał opinię wręcz przeciwną - że przyciski są gumowe, wolne, słabe.

A z oddaniem Roccata nie będzie chyba tak łatwo do sklepu, bo życzą sobie oprócz tego, że wysłałem im pismo odstąpienia od umowy, to chcą, żebym wysłał z myszką jeszcze ich pismo, gdzie mają zapisek:"Zwracam w stanie niezmienionym zakupiony produkt..., otrzymany dnia... ."
W stanie niezmienionym przecież nie jest, mikroryski na ślizgaczach.

Co do tego Aviora, to pewnie czekałbym na ofertę na Massdropie, bo już niewiele brakuje (trzeba uzbierać 200 chętnych, to wznowią ofertę, a jest jakieś 180)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz głównie do CS GO (do 300zł) - Zares - 10-04-2015, 09:36 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.