• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz głównie do CS GO (do 300zł)
#18
Przyszła Zowie po wielu mękach z DPD - nie polecam nikomu współpracy z tą "firmą kurierską". Zamawia człowiek z opcją dostawy w sobotę, o 3:55 w sobotę jest u mnie w mieście, ale dostarczyć nie dostarczą.

Jak wrażenia? Chwyt po bokach pewniejszy, ogólnie sprawia wrażenie bardzo zaokrąglonej. Przyciski główne na szczęście porównywalne chrupkością z tymi Roccata, boczne, coś czuję, że popsują się równie szybko jak Razera, bo są straszne miękkie. Scrolla nie przewija się tak zwarcie jak w Roccacie, ale nie zauważyłem problemów z bh w CS. Przyciskanie go za to bardzo przyjemne - nie za miękkie, nie za twarde - i tutaj mnie to zaciekawiło, bo ponoć to ten sam przycisk co w bocznych (Huano czerwone), a mimo to boczne są w moim odczuciu zbyt miękkie.

A jak się sprawuje w grze? Powiem, że trochę dziwnie się czuję, jak to wzniesienie jest tak całkiem z tyłu, ślizgacze trochę wolniejsze niż te Roccata, przez co mam wrażenie, że trochę ciężej się celuje, choć przy szybkim rozglądaniu i przy drag shotach jest lepiej - większa kontrola, brak "trzęsącego" ruchu. Będę się musiał przyzwyczaić, bo to chyba właśnie tego kwestia, najważniejsze, że już nie uwierają palce po prawej.

Brak sterowników ma swoje zalety i wady - fajnie - po podpięciu od razu gotowa do gry, jednak nie można nic skonfigurować pod boczne przyciski, także w tym wypadku jednak Roccat ze swoim świetnym softem jest lepszy.

Tak czy siak z zakupu jestem zadowolony, teraz pozostaje sprzedać Roccata. Dzięki jeszcze raz za pomoc :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mysz głównie do CS GO (do 300zł) - Zares - 09-21-2015, 06:20 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.